0:4
    Jan VOČKO
    (Gottwald)

FBC Blue Horses B - Game Over Praha 0:4
branky: 3. Lubomír Nebuška, 32. Karel Gottwald, 34. Filip Rubeš, 35. Jan Vočko; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Krupička; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Zbránek ? - Martin Řepka ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 0:3
34:45 GÓL Game Over Praha! 0:4
Branku družstva Game Over Praha vstřelil #4 Jan Vočko, asistoval #14 Karel Gottwald (0:4)
33:29 GÓL Game Over Praha! 0:3
Branku družstva Game Over Praha vstřelil #6 Filip Rubeš bez asistence (0:3)
31:52 GÓL Game Over Praha! 0:2
Branku družstva Game Over Praha vstřelil #14 Karel Gottwald, asistoval #15 Martin Matuška (0:2)
22:35 Golman vBLUE HORSES ZBRANEK yjel z brány jako hasičský vůz z hasičárny a čapnul to
20:52 Hráč č. 93 BLUE HORSES ČERMAK si právě pohrál s hráčem č, 14 GOTTWALD jako kočička s myškou
18:13 Gólová šance Game Overu způsobila, že se všem třem fanynkám zvlhčily rety...
15:40 Hráč Gottwald (Game Over číslo 14) se snaží vstřelit gól a smýt jinovatku z holí svých borců.
14:23 Týmu Modrých Koní se, zdá se, zadřel karburátor v jejich dříve dobře fungujícím soustrojí.
11:36 Diváci napodobují zvuky jelenů a ženou svůj tým dopředu.
10:00 Signalizované vyloučení a je to tady - bude přesilová hra. Blokování hole odměněno 2 minutami. Honza Vočko zpytuje svědomí a mrzí ho to.
09:49 Zmatky v obraně na obou stranách a rozhodčí stále v klidu a pohotovosti.
06:20 Chaoz a nervy na hřišti. Blue Horses zahráli nestandardní standarní situaci.
02:01 GÓL Game Over Praha! 0:1
Branku družstva Game Over Praha vstřelil #8 Lubomír Nebuška, asistoval #6 Filip Rubeš (0:1)