35
  • 35 34:13
    Tigers

FBC Young Boys 'B' - Prague Tigers D 4:3
branky: 13. Vojtěch Stárek, 19. Vavřinec Koptiš, 25. Ernest Kerekeš, 32. Lukáš Veselý - 2. Lukáš Parduba, 9. Lukáš Parduba, 17. Jan Paulus; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Milan Janura ? - Jan Chot ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:0
32:40 Zběsilé, během jednoho střídání se hra 3x přelila nahoru a dolu
31:50 hráči young boys zvolnili tempo, ale stále mají kontrolu na balonku, jak to bude po úpravě mokré hrací plochy?
31:31 GÓL FBC Young Boys "B"! 4:3
Branku družstva FBC Young Boys 'B' vstřelil #11 Lukáš Veselý, asistoval #9 David Žák (4:3)
31:31 a nátlak domácích vede k odměně!!! 4:3!
30:15 tak teď celá hala ztichla, když po nenápadné střele zmizel balonek hostujícímu golmanovi pod nohami a všichni jen očekávali, zda-li se objeví za čárou či nikoliv, hrajeme dál...
30:01 vstupujeme do druhé poliviny poslední třetiny. hosté ji zahájili nepřesnou střelou
29:00 Nikoliv, ale pokračují v dobře počatém nátlaku. balonek mimo hřiště dovoluje střídat oboum týmům
28:36 zkrácená přesilovka domácích se tlačí k rozdílové brance, stihnou to?
28:20 hra 4 na 4 nepřinesla ovoce anio jednomu z týmů
26:08 ale po hloupém faulu dostanou hosté početní výhodu výhodu o jednoho muže
25:50 Na hosty jako kdyby dolehla včerejší púrohýřená noc
24:28 a chuť je snad ještě větší, tady se schyluje k napínavé třetině a vyvrcholení zápasu,'mládenci'už málem vedli,
24:04 GÓL FBC Young Boys "B"! 3:3
Branku družstva FBC Young Boys 'B' vstřelil #88 Ernest Kerekeš bez asistence (3:3)
24:04 Tak to je URAGÁÁÁÁN, po 4 vteřinách třetí třetiny máme srovnáno
22:45 výborný zásah kapitána domácích v situaci, kdy na něj šli dva hráči. výborným postavením vypíchnul balonek soupeři
22:29 Vše je při starém, rozhodčí uznal chybu a pokračovat se tedy bude v plném počtu. Toto se moc často nevidí. Tleskáme
20:40 na bitevním poli už se zase válčí, rychlost hry se nebezpečně zvyšuje. rozhodčí nestíhají, teď se dohadují zda udělit hostům 2minuty za postavení v brankovišti
19:38 Technická přestávka, všechny mantinely popadaly jako hrušky na podzim
18:50 Břevno!! kvalitním zákrokem golman hostů vytěnil míček na horní týč branky. Domácí mají obrvskou chuť do hry
18:12 GÓL FBC Young Boys "B"! 2:3
Branku družstva FBC Young Boys 'B' vstřelil #19 Vavřinec Koptiš bez asistence (2:3)
18:12 A je to tady, opět jednobrankový rozdíl!!! po solové akci domácí dotahují.
17:00 Nedáš dostaneš, toho se teď bojí příznivci Young boys nejvíce, pálí jednu šanci za druhou a nebezpečné protiútoky hasí na poslední chvíly
16:08 GÓL Prague Tigers D! 1:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #24 Jan Paulus, asistoval #22 Lukáš Parduba (1:3)
16:08 Ale to je pro domácí veliká škoda, z ojedinělé akce hosté uskakují na 2brankový rozdíl
15:20 ani z pozapůlky se 'Mládenci' nebojí střílet, jejich proektyly jen těsně míjejí branku soupeře
14:00 young boys se do druhé třetiny pustili s úplně jiným elánem. soupeř jen přerušuje a kouskuje hru.
12:20 GÓL FBC Young Boys "B"! 1:2
Branku družstva FBC Young Boys 'B' vstřelil #17 Vojtěch Stárek, asistoval #88 Ernest Kerekeš (1:2)
08:01 GÓL Prague Tigers D! 0:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #22 Lukáš Parduba, asistoval #89 Milan Vřešťál (0:2)
01:33 GÓL Prague Tigers D! 0:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #22 Lukáš Parduba, asistoval #9 Lukáš Hudec (0:1)