5:11
    Alice PAVLÍKOVÁ
    (Kamínková)

FBS Olomouc - ELITE PRAHA 5:11
branky: 13. Monika Zamazalová, 22. Jana Cholková, 28. Jana Cholková, 41. Jana Cholková, 59. Alice Pavlíková - 16. Hana Poláková, 16. Lucie Veselá, 16. Jitka Zvonková, 32. Barbora Beranová, 32. Klára Zelenková, 34. Barbora Beranová, 42. Michaela Valla Rullová, 44. Michaela Valla Rullová, 50. Marie Ličková, 54. Lenka Horká, 56. Michaela Valla Rullová; rozhodčí: Jan Jablončík - Michal Kaláb; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Markéta Doubková 26 - Šárka Domanská 39; po třetinách: 1:3, 2:3, 2:5
58:59 GÓL FBS Olomouc! 5:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #4 Alice Pavlíková, asistoval #18 Petra Kamínková (5:11)
55:51 GÓL ELITE PRAHA! 4:11
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #3 Michaela Valla Rullová, asistoval #17 Hana Poláková (4:11)
53:27 GÓL ELITE PRAHA! 4:10
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #26 Lenka Horká, asistoval #3 Michaela Valla Rullová (4:10)
49:27 GÓL ELITE PRAHA! 4:9
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Marie Ličková (4:9)
45:28 Domácí se snaží prosadit a dotáhnout se tak na svého soupeře, který to ovšem nepřipustí.
43:02 GÓL ELITE PRAHA! 4:8
43:02 Elite zvyšuje svůj náskok. Po krásné sérii nahrávek se prosazuje Rullová a asistenci si připisuje Poláková.
41:00 GÓL ELITE PRAHA! 4:7
41:00 A Elite opět zvyšuje svůj náskok. Po krásné nahrávce Polákové ze středu hřiště se trefuje Rullová.
40:03 GÓL FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #4 Alice Pavlíková (4:6)
40:03 Za neuvěřitelné tři vteřiny od začátku třetí třetiny se prosazuje domácí Matulíková, hned z buly ji nahrála Pavlíková.
40:00 Utkání sleduje 47 diváků.
40:00 Střely v druhé třetině: 11:12.
40:00 Ve druhé třetině jsme viděli podobný obraz hry jako v první části. Olomouc dokázala srovnat, ale Elite se díky dvěma slepeným brankám a jedné využité přesilovce dostala do vedení o tři góly. Doufejme, že domácí nesloží zbraně a v poslední třetině ještě zabojují a zkusí s výsledkem ještě něco udělat.
39:58 Dvě vteřiny před koncem se dostala do ideální střelecké pozice domácí Zacpalová, ale trefuje golmanku pouze do helmy.
37:31 Elite dorazilo skákající míček do branky, ale dorážející Kateřina Gregorová stála v malém brankovišti, takže branka nemůže být uznána.
35:00 Hra se opět srovnala, ale tempo neopadává.
33:06 GÓL ELITE PRAHA! 3:6
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #7 Barbora Beranová, asistoval #3 Michaela Valla Rullová (3:6)
33:06 Elite využívá přesilovku rychle. Po sérii rychlých nahrávek se podruhé v zápase prosazuje hostující kapitánka, které opět přihrává Rullová.
32:57 Elite opět v úniku, který řeší domácí Kamínková na poslední chvíli faulem a nabízí tak Elite první přesilovku v zápase.
31:15 GÓL ELITE PRAHA! 3:5
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #4 Klára Zelenková, asistoval #9 Kateřina Holubová (3:5)
31:15 A opět je tu po obdržené brance rychle další. Sestry Gregorové utelky do přečíslení a tentokrát jejich spolupráce bohužel pro Olomouc dopadla lépe, když Klára Gregorová vymetla růžek domácí svatyně.
31:05 GÓL ELITE PRAHA! 3:4
31:05 Rullová z rohu poslala míček na sbíhající Beranovou a ta trefila přesně.
30:48 Poláková dokázala prostřelit Doubkovou, ale tu zachránila tyčka za ní.
29:58 Pavlíková netrefila skákající míček do odkryté branky.
29:51 Olomouc se v přesilovce k žádně vážnější šanci nedostala.
27:51 GÓL FBS Olomouc! 3:3
27:51 Gregorová si po góle neodpustila komentář na výrok rozhodčího a byla vyloučena.
27:51 V Olomouci máme srovnáno. Křižnou nahrávku Pavlíkové střelou pod břevno využívá opět Matulíková.
26:43 Martišková nahrála pěkně Zamazalové samotné před branku, ale než míček zpracovala, tak se stihly vratít hostující obránkyně a míček jí odebrat.
24:00 Pokračuje bojovný florbal z první třetiny. Hra nahoru dolu se spoustou střel, ale většinä končí mimo 3 tyče.
21:47 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #9 Päivi Laurila (2:3)
21:47 Olomouc využívá standartní situaci. Laurila rozehrála a Matulíková trefila krásně šibenici.
21:24 První obrovská šance ve druhé třetině. Spolupráce sester Gregorových, kdy Klára nahrávala Kateřině před úplně prázdnou branku, ale gólem neskončila.
20:00 V první třetině jsme viděli velmi aktivní a bojovný florbal z obou stran. Domácí zapomněli na včerejší vysokou porážku a hrajou sympaticky. Bohužel škoda hloupých slepených gólů.
20:00 Střely v první části: 20:14.
19:15 Olomouc pokračuje v tlaku, Elite hrozí nebezpečnými brejky.
18:06 Elite hrozí z brejků. Po jednom takovém utekla Zvonková po nahrávce Lisové, ale v tváří v tvář golmance Doubkové byla domácí brankařka úspěšnější.
17:20 Domácí se otřepaly a jsou aktivnější, snaží se gólově opět dotáhnout.
15:53 GÓL ELITE PRAHA! 1:3
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #37 Jitka Zvonková, asistoval #11 Ivana Hyršlová (1:3)
15:53 Za neuvěřitelné 3 vteřiny je to už o dva góly. Domácí obránkyně měly v hlavách ještě obdržený gól a nechaly po buly Veselou projít po buly až do zakončení, která takovouto nabídnutou šanci využila.
15:50 GÓL ELITE PRAHA! 1:2
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #33 Lucie Veselá, asistoval #20 Andrea Teunerová (1:2)
15:50 Elite jde do vedení. Dalekonosná střela Veselé zapadla přesně k tyčce.
15:23 GÓL ELITE PRAHA! 1:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #3 Michaela Valla Rullová (1:1)
15:23 Elite šťastně srovnává. Rullová střelou netrefila branku, míček se od zadního mantinelu odrazil přímu na hůl Polákové, která pouze zasunula na přední tyčku.
13:30 Elite je po obdrženém gólu aktivnější.
12:31 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Monika Zamazalová, asistoval #97 Petra Martišková (1:0)
12:31 Olomouc se dostává do vedení! Přihrávku zpoza branky od Martiškové se dostala k Zamazalové a ta z bezprostřední blízkosti nedala hostující golmance šanci.
11:05 Domácí kapitánka Matulíková se snažila vyběhnout zpoza branky, ale nedokázala míček zasunout k tyčce.
09:17 Několik důležitých zákroků si připisuje i domácí Doubková.
07:15 Hra je velice svižná, nahoru dolů se šancemi na obou stranách, ale golmanky jsou zatím bezchybné.
04:35 V druhé šanci opět Olomouc, tentokrát Kamínková, ale na hostující gomlanku opět nevyzrála.
02:35 K první vážnější střele se dostává Olomouc, konkrátně Zamazalová, ale Topičová bez problémů chytá.
01:00 Utkání nám začalo v bojovném tempu, bojuje se o střed hřiště, žádný z týmu nechce udělat chybu.
00:00 Zahajovací sestava FBS Olomouc: Doubková - Bezdíčková, Laurila - Pavlíková, Matulíková, Kamínková.
00:00 Zahajovací sestava Elite Praha: Topičová - Beranová, Sůvová - Rullová, Poláková, Horká.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás z Olomouce z 8. kola extraligy žen, ve kterém se představí domácí FBS Olomouc proti Elite Praha. Olomouc má po včerejším debaklu šanci na spravení pošramocené reputace proti druhému pražskému týmu.