7:1
    Jan KŮS
    (Studený)

SOKOL CHODOV - FKMP Praha B 7:1
branky: 7. Ondřej Himmer, 10. Jan Pastor, 15. Tomáš Klesa, 20. Jan Papoušek, 30. Jan Kůs, 33. Jan Kůs, 35. Jan Kůs - 7. Ondřej Kotal; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Šubrt; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Pomahač ? - Martin Sluka ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:0
35:59 Nezvládne...
35:00 Do konce utkání zbývá minuta. Ještě to bude nepínavé. Zvládne FKMP dorovnat šestigolový rozdíl?
34:41 GÓL SOKOL CHODOV! 7:1
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #10 Jan Kůs, asistoval #24 Jiří Studený (7:1)
32:35 GÓL SOKOL CHODOV! 6:1
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #10 Jan Kůs, asistoval #92 Jan Pastor (6:1)
32:21 Zapisovatel málem dostal míčkem. Kdyby se to od mantinelu odrazilo trochu výše, přišel by o oko.
31:09 Gólman FKMP byl pochválen zvoláním: ,,Dobře gólman!'
29:27 GÓL SOKOL CHODOV! 5:1
24:21 Všichni se těsní v brance hostů. Čeká se na rozehrávku!
19:51 GÓL SOKOL CHODOV! 4:1
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #5 Jan Papoušek bez asistence (4:1)
14:43 GÓL SOKOL CHODOV! 3:1
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #11 Tomáš Klesa, asistoval #20 Ondřej Himmer (3:1)
09:20 Sokol Chodov střílí gól
09:19 GÓL SOKOL CHODOV! 2:1
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #92 Jan Pastor, asistoval #20 Ondřej Himmer (2:1)
06:30 GÓL SOKOL CHODOV! 1:1
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #20 Ondřej Himmer bez asistence (1:1)
06:30 Chodov dorovnává.
06:21 GÓL FKMP Praha B! 0:1
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #15 Ondřej Kotal, asistoval #23 Martin Hák (0:1)
06:21 FKMP střílí gól