2:5
    Kamila MUSILOVÁ
    ()

TJ JM Chodov - FBŠ Bohemians 2:5
branky: 30. Markéta Vaňáčová, 31. Barbora Stará - 4. Jana Vávrová, 10. Lucie Kadlecová, 39. Lucie Kadlecová, 44. Bogna Zielenkiewicz, 47. Kamila Musilová; rozhodčí: Radim Janeček - David Sekanina; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Šárka Mudrová 15 - Kristýna Míková 16; po třetinách: 0:2, 2:1, 0:2
58:49 Sance se stridaji na obou stranach, obe brankarky vsak sve tymy drzi a skore se nemeni.
58:14 Pekna strela domaci Kulhankove, chybel nekdo na dorazku...
57:31 Sance FBS, Sarka Horakova ve strehu.
55:40 Faul Chodova, po uderu vsak ziskava balon a ihned prenasi hru na plovinu soupere. Uder z rohu a strela Vitáskove, kterou hostujici brankarka chyta.
54:55 Domacim se nedari zalozeni, vse hraje pro hostujici tym.
53:33 Hostujici FBS presilovku nevyuzilo, nadale vsak pokracuje v tlaku, cas pro domaci neuprosne ubiha.
52:50 Domácím hráčkám se zatím daří dobře bránit...
50:02 Vlastní chyby domácích dostávají hosty do tlaku, nebezpečnou střelu Horáková chytá.
47:34 Chodov několikrát nebezpečně nahodil před bránu, golmanka hosti však šance likviduje.
46:20 GÓL FBŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil #18 Kamila Musilová bez asistence (2:5)
43:21 GÓL FBŠ Bohemians! 2:4
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil #12 Bogna Zielenkiewicz, asistoval #2 Pavla Theodosisová (2:4)
43:21 Po zaspání chodvského křídla,které nechalo obránkyni volně naběhnout od poloviny do střelecké pozice, vede Bohemka opět o dva góly.
41:34 Chodovská přesilovka i přes jednu nadějnou střelu Kulhánkové vyrovnání nepřinesla.
40:01 Zahájena třetí část.
40:00 V druhé třetině se, pro někoho možná překvapivě, dostávala častěji pod tlak hostující obrana. Po obdržených brankách a změně v systému se Bohemka soupeři vyrovnala a nakonec opět golově odskočila.
40:00 Konec druhé části,střely na branku 8:6.
38:36 Bohemka vytěžila z vysunuté obrany 2-2-1 zisk na pravém mantinelu,po přihrávce na střed střílí Šotka.
38:35 GÓL FBŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil #22 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Eliška Vrátná (2:3)
37:26 Pološance na obou stranách, většinou více po individuálních chybách než vypracované.
34:38 Chodov zuby nehty brání,teď zase házenkářská brána přitahuje střelkyně Bohemky.
32:43 Zdá se ,že Fbš doplácí na svůj vlažný vstup do třetiny, teď už zase vytahuje presing a počíná si aktivněji.
30:10 GÓL TJ JM Chodov! 2:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #32 Barbora Stará bez asistence (2:2)
30:10 Nejprve po přihrávce zpoza brány z první střílí Kety Vaňáčová, poté z pozice obránce po vytažení na střed tahem Babka - Bára Stará.
29:31 GÓL TJ JM Chodov! 1:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #17 Markéta Vaňáčová, asistoval #14 Kristýna Vranová (1:2)
29:21 V posledních vteřinách je cítit tlak Chodova, je nebezpečnější a nebezpečnější.
29:00 Hra se odehrává především ve středu hřiště,je to boj, často se ozývá praštění hokejek a vzápětí polohlasité nadávky hráček.
27:27 První střela na chodovskou branku,nebezbečně backhandem ze vzduchu nově na hřiště příchozí Křížová.
25:23 Volný úder Fbš opět bez střely na branku Horákové.
24:30 Chodov zamkl soupeře před branku, Bohemka ještě neměla možnost vystřelit na chodovskou svatyni.
22:10 VaŇáčová se pokusila vyběhnutím zpoza brány překvapit golmanku,chybělo málo.Volný úder pro Chodov.
20:01 Uvodní buly vyhrála Fbš. Chodov napadá.
20:00 Týmy připraveny k zahájení druhé části. Do první sice lépe vstoupily domácí hráčky,hostující tým ale svou typickou hrou převážil misky vah na svou stranu.
20:00 Před stolkem časomíry se ještě dohrává vzrušená konverzace hostujícího trenéra s rozhodčími, slyšíme ji ,ale v rámci autocenzury nepovíme.
19:59 ...........a dvacet nula,nula-Konec první části,střely na branku 7:9
19:12 Rozhodčí důrazně upozornují trenéra hostí, že za opakované pokřiky na adresu rozhodčích může být i on vyloučen, ten se této informaci velice diví :-)
18:16 Chodov bohužel zatím ostřeluje jen házenkářskou bránu.
15:18 Blondatá Bočanová st. namazala na prázdnou bránu Theodosisové, ta vysoko přestřeluje.
13:20 Chodov si musí dávat pozor na střelbu od klokaních obránkyn a následné dorážky, Bohemka zase na prostor před vlastní brankou -tam v současné chvíli hrozí největší nebezpečí.
11:50 Golovou střelu chodovské Hofmanové zblokovala před bránou hostí spoluhráčka.
09:53 GÓL FBŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil #22 Lucie Kadlecová, asistoval #24 Jana Vávrová (0:2)
07:05 V posledních minutách přidává na svém výkonu Bohemka a tlačí se dopředu.Na obou stranách uřadují více v soubojích hokejky,kouči se střídavě dovolávájí odpískání faulu.
03:42 GÓL FBŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #22 Lucie Kadlecová (0:1)
03:42 Po rychlém kontru skorují klokanky do prázdné brány.
02:13 Závar před bránou hostí,nic z něj.
00:30 Na druhé straně těsně vedle Bočanová ml.
00:20 První střela domácích do boční sítě, slavíková.
00:00 V brankách Hornáková a Horáková.
00:00 Line up hostí:Šimáčková,Polenská,Kohutová,Vojnarová,Hyršlová
00:00 Line up domácích:Hofmanová,Vitásková,Medunová,Blažková,Slavíková
00:00 Rozhodčími tohoto zápasu jsou pánové Janeček a Sekanina.
00:00 Týmy odešly do šaten vyslechnout poslední předzápasové pokyny.
00:00 Utkání je přítomen i asistent reprezentačního trenéra žen,Miroslav Janovský.