• 59 58:37
    3:11
    Lenka BARTOŠOVÁ

TJ Sokol Brno Židenice - PRESTIGE Floorball club Liberec 3:11
branky: 28. Petra Prouzová, 28. Klára Girgleová, 51. Klára Girgleová - 5. Hana Uimonen, 8. Petra Němečková, 11. Petra Němečková, 22. Petra Skružná, 25. Dagmar Surá, 26. Lucie Paulovičová, 40. Lucie Paulovičová, 52. Hana Uimonen, 57. Hana Uimonen, 58. Dagmar Surá, 59. Lenka Bartošová; rozhodčí: Stanislav Chvosta - Jiří Vápeník; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Karin Kunrath 46 - Zdeňka Chybová 14, Gabriela Jahnová 5; po třetinách: 0:3, 2:4, 1:4
60:00 Komentář trenéra hostí: Na předvedený výkon je výsledek zasloužený však mohli jsme dát branek o něco více.
60:00 Střely na branku 3. třetina 6:22. V závěru se hrál rychlý florbal na obou stranách s množstvím rychlých brejků. Však šance si opět především tvořili hosté.
60:00 Komentář terenéra domácích: Chtěli jsme soupeře potápit a získat nějaké body doma. Bohužel soupeř nás jednoznačně fyzicky přehrál.
58:37 GÓL PRESTIGE Floorball club Liberec! 3:11
Branku družstva PRESTIGE Floorball club Liberec vstřelil #9 Lenka Bartošová, asistoval #34 Simona Kabeláková (3:11)
58:37 Velice kuriózní branka. Napálený míček z dálky na mantilel za brankou se odráží obloučkem před branku kde z besprostřední blízkosti pod břevno zavěšuje hostující hráčka.
57:37 GÓL PRESTIGE Floorball club Liberec! 3:10
Branku družstva PRESTIGE Floorball club Liberec vstřelil #77 Dagmar Surá, asistoval #12 Hana Uimonen (3:10)
57:37 Domácí mají již hodně otevřenou obranu a rychlý protiútok 2 na 1 opět končí v brance.
56:30 GÓL PRESTIGE Floorball club Liberec! 3:9
Branku družstva PRESTIGE Floorball club Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #7 Zuzana Sedláková (3:9)
56:30 Nedůsledná osobní obrana hráčky jenž má míč vede k další brance, když útočnice střílí skrz obránce z otočky.
53:51 Další samostatný útok Girgleové, které domácí obránkyně nestačí. Nastřeluje však tentokráte pouze břevno tváří v tvář gólmance.
51:56 GÓL PRESTIGE Floorball club Liberec! 3:8
Branku družstva PRESTIGE Floorball club Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #9 Lenka Bartošová (3:8)
51:56 I hosté se dočkali. Rychle křižnými přihrávkami rozebrali obranu a skórovali.
50:59 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #75 Klára Girgleová, asistoval #67 Pavla Flodrová (3:7)
50:59 Domácí Girgleová ve vlastním oslabení po získání míčku utekla všem a překonala hostující gólmanku.
49:50 Rozhodčí bude vylučovat. Domácí se v útoku dopistlili faulu.
48:54 Domácí Prouzová dostala ideální přihrávku do velkého brankoviště však přes zahuštěný prostor nedokázala trefit více než obránkyni.
46:37 Závar před domácí brankou po standartní situaci. Domácím se se štěstím podařilo odvrátit.
42:56 Hostující Matějková pálí tvrdou střelu od půli hřiště která letí do šibenice. Domácí gólmanka v poslední chvíli chytá.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Gabriela Jahnová družstva PRESTIGE Floorball club Liberec
40:00 hosté vyměnili do začátku poslední třetiny gólmanku.
40:00 Střely po druhé třetině 11:14. Domácí opět úvodní čast hráli v dosti vlažném tempu jak kdyby nechtěli dnes snad pomalu ani hrát. Dvě rychle vstřelené branky je téměř pilili živou vodou a od té doby začali soupeří mnohdy nebezpečně zatápět.
39:26 GÓL PRESTIGE Floorball club Liberec! 2:7
Branku družstva PRESTIGE Floorball club Liberec vstřelil #15 Lucie Paulovičová, asistoval #16 Petra Němečková (2:7)
39:26 Hosté se po dlouhé době z rychlého brejku dostali do šance a situace 2 na 1 po dobré souhře končí gólem.
38:35 Domácí Girgleová prošla hostující obranou a naservírovala volné Borošové ta však netrefuje prázdnou branku.
36:00 Hra se vyrovnala a přelévá se ze strany na stranu. Jeden útok střídá protiútok.
32:00 Domácí zrychlili hru. Aktivní je především Girgleová s kterou hostující obrana má problémy.
29:55 Domácí Girgleová se sama rychle projíbí dopředu skrz hráčky. Zastavena faulem.
27:37 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #75 Klára Girgleová bez asistence (2:6)
27:37 Z jednoho z mála rychlých ptotiútokú domácí skórují. Z následného bully hned dávají další branku.
27:21 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #20 Petra Prouzová, asistoval #70 Hana Zatloukalová (1:6)
25:36 GÓL PRESTIGE Floorball club Liberec! 0:6
Branku družstva PRESTIGE Floorball club Liberec vstřelil #15 Lucie Paulovičová bez asistence (0:6)
25:36 Hosté jsou dnes při chuti. Nepovedenou domácí rozehrávku zachytila hostující hráčka, která z třetiny hřiště překvapila domácí gólmanku.
24:00 GÓL PRESTIGE Floorball club Liberec! 0:5
Branku družstva PRESTIGE Floorball club Liberec vstřelil #77 Dagmar Surá, asistoval #7 Zuzana Sedláková (0:5)
24:00 Po dalším dlouhodobém tlaku hostí v domácí obrnaně po rychlé přihrávce z poza brány na volnou hráčku padá další branka dnešního utkání.
23:24 Hosté rozebírají domácí obranu jak kdyby hráli přesilovou hru.
22:48 Závar před domácí brankou. Šerkuje se zde mocně hokejkami.
21:14 GÓL PRESTIGE Floorball club Liberec! 0:4
Branku družstva PRESTIGE Floorball club Liberec vstřelil #14 Petra Skružná, asistoval #12 Hana Uimonen (0:4)
21:14 Domácí opět hrají nějak v útlumu a hraje se na jejich polovině hřiště. Brání se i za cenu přestupků. V oslabení hosté rozebrali domácí obranu a skórovali.
20:00 Kvůli výpadku stránek ČFbU bude on-line první třetiny doplněn až po zápase.
20:00 Střely po první třetině 5:21. Domácí hodně zaspali úvodní třetinu a hrálo se především na jejich půlce, čemuž odpovídá i skóre.
10:05 GÓL PRESTIGE Floorball club Liberec! 0:3
Branku družstva PRESTIGE Floorball club Liberec vstřelil #16 Petra Němečková, asistoval #15 Lucie Paulovičová (0:3)
07:35 GÓL PRESTIGE Floorball club Liberec! 0:2
Branku družstva PRESTIGE Floorball club Liberec vstřelil #16 Petra Němečková, asistoval #34 Simona Kabeláková (0:2)
04:01 GÓL PRESTIGE Floorball club Liberec! 0:1