• 56 55:35
    7:6
    (Dernerová)

FBS Olomouc - TJ Sokol Brno Židenice 7:6
branky: 6. Monika Zamazalová, 19. Petra Kamínková, 19. Lucie Mašíková, 20. Monika Zamazalová, 33. Jana Cholková, 42. Linda Horáková, 48. Jana Cholková - 21. Regina Obrovská, 27. Klára Girgleová, 43. Martina Valehrachová, 53. Malvina Brošová, 53. Andrea Dernerová, 56. Regina Obrovská; rozhodčí: Stanislav Chvosta - Jiří Vápeník; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Zuzana Kubáčková 17 - Hana Schneiderová 14, Karin Kunrath 14; po třetinách: 4:0, 1:2, 2:4
60:00 Olomouc se tímto vítězstvím bodově dotáhla na dnešního soupeře. Zápas rozhodl konec první třetiny, ve kterém domácí hráčky daly tři góly. Brno potom stahovalo, ale úplně dotáhnout nedokázalo. S tímto konstatováním se s Vámi loučíme a doufáme, že domácí dokážou navázat na dnešní body a výkon v příštím zápase s Chodovem.
60:00 Střely celkově: 35:23.
60:00 Statistika střel v poslední třetině: 9:11.
60:00 A máme tu konec zápasu. Dramatická koncovka Brna nakonec na body nestačila a Olomouc si připisuje první výhru v sezóně.
59:57 Došlo ke střetu domácí Vysloužilové s hostující Dernerovou, obě hráčky zůstávají ležet na zemi, ale rozhodčí nechávají hru plynout.
59:24 Olomouc drží míček v soupeřově rohu daleko od své branky.
59:00 Zbývá poslední minuta do konce třetí třetiny. Udrží Olomouc jednogólový náskok?
58:40 Zápas vrcholí. Židenice vrhají vsechny síly do útoku, ale obrana domácích zatím drží.
56:18 V obrovské šanci domácí útočnice Kamínková, ale Kunrath předvedla výborný zákrok.
55:35 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #98 Regina Obrovská, asistoval #88 Andrea Dernerová (7:6)
55:35 A je tu další gól Židenic. Po nedůrazu domácích před brankou se prosadila Obrovská a už je to pouze o gól.
54:03 Židenice jsou po dvou rychlých gólech aktivní a tlačí se do zakončení. Zápas bude ještě dramatický.
52:38 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #20 Petra Prouzová (7:5)
52:38 A za 24 sekund gól jako přes kopírak. Akorát hráčky se změnily, tentokrát nahrávala Prouzová Dernerové.
52:14 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #92 Malvina Brošová, asistoval #75 Klára Girgleová (7:4)
52:14 Girgleová našla krásnou nahrávkou úplně volnou Brošovou, na kterou domácí obránkyně zapomněly a pro tu nebyl problém prázdnou branku trefit.
51:38 Zatím drží míček spíše domácí. K další střele se dostala aktivní Matulíková.
50:13 Timeout TJ Sokol Brno Židenice
50:13 Židenice si vybírají oddechový čas a nadechují se k závěrečnému náporu. Uvidíme zda jim to hráčky Olomouce dovolí.
47:55 GÓL FBS Olomouc! 7:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #4 Alice Pavlíková (7:3)
47:55 Olomouc využívá přesilovku. Z ideální střelecké pozice na hranici velkého brankoviště opět střelou se zatažením vymetla levý růžek Matulíková.
46:09 Hráčka Brna byla podruhé vyloučena za vrážení a podruhé se vyfaulovala na Horákové.
45:45 Stále pokračuje vyrovnaný souboj, Olomouc nepouští Židenice do tlaku.
42:25 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #79 Martina Valehrachová bez asistence (6:3)
42:25 Brňanky dokázaly na gól rychle zareagovat. Valehrachová vybojovala míček a střelou na přední tyč překonala domácí golmanku.
41:39 GÓL FBS Olomouc! 6:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Linda Horáková bez asistence (6:2)
41:39 Domácí Horáková natáhla na basketbalové trojce a střelou pod víko zvyšuje vedení Olomouce.
41:29 Začala nám třetí třetina. Hra pokračuje ve stejném rytmu jako skončila předešlá třetina.
40:00 Statistika střel ve druhé třetině: 8:8.
40:00 Skončila nám druhá třetina, kterou vyhrálo Brno poměrem 2:1. V první polovině třetiny bylo lepším týmem a po zásluze skórovalo. Ve druhé části byla hra vyrovnaná a hrálo se nahoru dolu. Domácí mají tedy před vstupem do poslední části tříbrankový náskok.
39:13 Hra se stejně jako celou druhou polovinu druhé třetiny přelévá ze strany na stranu.
37:40 Židenice dostaly možnost zajímavé standartky. Míček nakonec skončil na tyčce a v následném závaru před brankou přišel faul Brna.
35:36 V těchto fázích se hra přelévá nahoru dolu, oba týmy mají šance, ale golmanky své týmy zatím drží.
32:54 GÓL FBS Olomouc! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #7 Denisa Pivcová (5:2)
32:54 Konečně se prosadili také domácí. Při standartní situaci přiťukla Hrbáčková míček Matulíkové a ta střelou z výběhu poprvé překonává také Kunrathovou.
31:30 Ve velké šanci také Brno. Hostující Kusáková se prosmýkla po pravé straně, ale domácí Kubáčková v brance dobře zasáhla.
29:58 Sotva se Horáková vrátila z trestné lavice, dostala se do velké šance. Přihrávku od Zamazalové ale do branky nedostala.
29:43 Ani Brno ale nedokázalo přesilovku využít, a proto zůstává skóre stále 4:2.
27:43 Možnost přesilovky dostává i Brno. Horáková zezadu sekla unikající soupeřku a je po zásluze vyloučena.
27:03 Přesilovka se domácím vůbec nepovedla, nejenže si vážnou šanci nevypracovali, ale dokonce inkasovali.
26:00 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #75 Klára Girgleová, asistoval #67 Pavla Flodrová (4:2)
26:00 Domácím se přesilovka nevede. Navíc hosté vypíchli domácím míček na rozehrávce a z brejku se prosazují. Už je to pouze o dva góly.
25:03 Při dalším brejku domácích faulovala Berčíková Horákovou a jde si odsedět 2 minuty.
24:02 Hosté stále aktivnější, Kubáčková v domácí brance musí několikrát zasahovat.
21:43 Tím se ale otevírá pro Olomouc šance na brejky. V jednom takovém se ocitla Pavlíková, ale nedokázala backhandovou kličku dotáhnout do konce.
21:10 Hosté jsou po vstřelené brance aktivnější a valí na domácí branku další útoky.
20:08 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 4:1
20:08 Hosté na domácí vlétli a už po osmi vteřinách je sníženo. Standartku na půlce rozehrála Dernerová na Obrovskou a ta obloučkem z půlky překonala Kubáčkovou, která měla zakrytý výhled.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Karin Kunrath družstva TJ Sokol Brno Židenice
20:00 Hosté do druhé třetiny nastoupili s novou golmankou. Branku Brna nyní hájí Karin Kunhart.
20:00 Statistika střel v první třetině: 18:4.
20:00 Domácí drtivým finišem na konci třetiny vedou po první části luxusním rozdílem čtyř gólů. V první třetině hosty výrazně přestříleli, takže vedení je zasloužené. Doufáme, že budou ve stejném tempu pokračovat i v druhé části.
19:42 GÓL FBS Olomouc! 4:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Monika Zamazalová, asistoval #33 Linda Horáková (4:0)
19:42 Černou minutu a půl Brna završuje svým druhým gólem domácí Zamazalová po pěkném prostrčení míčku kolem tyčky od Horákové. Domácí Olomouc se dostává do trháku a vede už 4:0.
18:35 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lucie Mašíková bez asistence (3:0)
18:35 Po necelé půlminutě přidávají domácí další branku. Vysloužilová vyvezla míček z vlastní poloviny, vyhnula se několika hokejkám soupeřek a skórovala.
18:11 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Petra Kamínková, asistoval #8 Jana Cholková (2:0)
18:11 Po dlouhé pasáži bez výraznějších šancí se opět prosazuje Olomouc. Po nenápadné akci se míček dostal až za záda Schneiderové. Matulíková nastřelila míček z rohu před bránu a tam ho dokázala dorazit Peťa Kamínková a domácí vedou o dva góly.
14:10 Hra se teď opět vyrovnala. Střely a náznaky na obou stranách, ale bez přesného zakončení.
10:22 Před domácí brankou zustává ležet po kontaktu s domácí hráčkou hostující Valehrachová, ale vypadá to, že to nebude nic vážného.
08:17 V první velké šanci také Brno. Hostující Girgleová ale nedokázala skákající míček usměrnit do odkryté domácí branky.
06:38 V další obrovské šanci domácí kapitánka Matulíková, ale z pěti metrů mířila těsně vedle pravé tyčky.
05:02 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Monika Zamazalová, asistoval #89 Zuzana Kubáčková (1:0)
05:02 Domácí se po úvodním tlaku dostávají do vedení. Dlouhý vához Kubáčkové zachytila Zamazalová a střelou nad nohu překonala Schneiderovou.
04:38 Po úvodním tlaku Olomouce se hra vyrovnává a do hry se dostávají i hosté. Zatím si ale nevytvořili nebezpečnou šanci.
02:28 Domácí začali aktivně a od začátku soupeře napadají. Ze standartní situace střílela Matulíková, ale pouze do golmanky.
00:42 Utkání nám začalo. V první minutě si první nebezpečnou střelu připsala domání Pavlíková. Po krátkém oštření golmanky Brna se pokračuje.
00:00 Zahajovací sestava domácích: Kubáčková - Bezdíčková, Hrbáčková - Pavlíková, Matulíková, Horáková.
00:00 Zahajovací sestava hostů: Schneiderová - Prouzová, Kusáková, Dernerová, Obrovská, Wienerová.
00:00 Pěkný večer z Olomouce. Dnešní 15. kolo slibuje zajímavý a vyrovnaný duel mezi poslední Olomoucí a předposledním Brnem. Dočká se Olomouc prvního vítězství v sezóně? To se zhruba za dvě hodinky dozvíme.