1:6
    Petra BERÁNKOVÁ
    (Jiříčková)

TJ Sokol Brno Židenice - TJ JM Chodov 1:6
branky: 2. Malvina Brošová - 1. Hana Blažková, 1. Berenika Kuchynková, 14. Lýdie Čiháková, 36. Kristýna Jiříčková, 49. Berenika Kuchynková, 54. Petra Beránková; rozhodčí: Libor Ludvík - Kamil Sobotka; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Hana Schneiderová 22 - Lenka Lačňáková 31; po třetinách: 1:3, 0:1, 0:2
60:00 Komentář trenéra hostí: Myslím si že rozhodla první třetina, kdy jsme si vybudovali náskok. Ve 2 a 3 třetině změnil soupeř taktiku a zápas byl vyrovnanější, ale díky náskoku z první třetině se podařilo dát další branky a dovést hru do vítězného konce.
60:00 Komentář trenéra domácích: Bohužel se nám nepovedl začátek, což ovlivnilo celý zápas. Museli jsme hru otevřít a to hrálo soupeři do not a skóre se nám nepodařilo zkorigovat.
60:00 Střely 3. třetina 13: 11. Domácí i přes obrovský tlak nic nedokázali vymyslet.
57:00 Domácím sjíždí míče z hokejek díky tomu je jejich tlak neefektivní a hosté jsou pak z rychlých protiakcí mnohem nebezpečnější, však taktéž pálí mimo.
53:32 GÓL TJ JM Chodov! 1:6
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #18 Kristýna Jiříčková (1:6)
53:32 Lekce z efektivity. Domácí zatlačili soupeře na 5 minut na jeho polovině, však hostům stačí jeden rychlý protiútok na skórování.
53:00 Domácí se snaží tlačit a napadají ve 3-4 hráčích. Dlouze se hraje na polovině hostí však bez efektu.
48:00 GÓL TJ JM Chodov! 1:5
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #71 Berenika Kuchynková, asistoval #9 Anna Zamrazilová (1:5)
48:00 Nenápadnou střelu Chodova si tečuje domácí Berčíková do vlastní branky.
46:49 Hra se i přitvrzuje. Další hráčka Chodova na zemi.
45:17 Závar před bránou hostí, však domácím se nedaří prosadit.
44:00 Domácí se snaží aktivně napadat a útočit. Však to nejdůležitější vstřelit gól se jim zatím nedaří.
40:00 Střely na branku 12:9. Domácí se snaží tlačit dopředu či sází na rychlé brejky, však hosté jsou z protiútoků či z vypracovaných akcí mnohem nebezpečnější.
35:27 GÓL TJ JM Chodov! 1:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #18 Kristýna Jiříčková, asistoval #33 Petra Beránková (1:4)
35:27 hosté využívají jeden z rychlých brejků a navyšují své skóre. Domácí mají dnes trestuhodné díry v obraně.
33:54 Další nadějný brejk domácích. Girgleová v rychlé rychlosti netrefila přihrávku, když před sebou měla jen prázdnou branku.
30:53 Domácí se po vypíchnutí míčku dostali před brankou soupeře do přečíslení 2 vs 1, však obránkyně zvládla zblokovat.
30:05 Standartní situace na hranici velkého brankoviště domácí branky končí ve zdi.
28:15 Domácí se snaží o rychlé brejky a vyhazují dlouhé míče do útoku. Však z následných protiútoků hrozí mnohem více.
26:10 Hra nám začíná zrychlovat a přelévá se ze strany na stranu.
23:15 Pěkná střela z první domácí Girgleové, která doslala přihrávku do velkého brankoviště. Hostující gólmanka reflexivně vyrazila.
20:00 Střely na branku v první třetině 7:8. Na úvod nám zaspaly obrany obou družstev. Následně se hra 'uklidnila' je však plná nepřesností na obou stranách.
13:28 GÓL TJ JM Chodov! 1:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #3 Lýdie Čiháková, asistoval #33 Petra Beránková (1:3)
13:28 Po hosté zavezli míček do útočné poloviny a rychlou přihrávku z poza brány v přesilové hře využívá Baráková.
12:00 Domácí Prouzová překazila rychlý brejk hostí nedovoleným faulem, rozhodčí zvedají ruku.
08:00 Týmy se snaží kombinovat, ale hra je plná nepřesností.
03:30 Obě družstva už srovnala svoje rozházené obrany a snaží se hrát ze zajištěné obrany.
01:19 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #92 Malvina Brošová, asistoval #23 Klára Girgleová (1:2)
01:19 Do rychlého brejku se dostala domácí Brošová, která si položila hostující gómanku a skóruje. Zatím každá střela na branku skončila gólem.
00:45 GÓL TJ JM Chodov! 0:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #71 Berenika Kuchynková, asistoval #33 Petra Beránková (0:2)
00:45 První dvě akce hostí ihned skončili brankou, když zaspala domácí obrana a nechala si trestuhodně dát laciné góly.
00:33 GÓL TJ JM Chodov! 0:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Hana Blažková bez asistence (0:1)
00:00 Tak přítomna je dnes i další televize - veřenoprávní ČT.
00:00 Line up hosté: Lačňáková, Medunová, Blažková, Koubová, Stará, Baráková.
00:00 Line up domácí: Schneiderová, Najdekrová, Prouzová, Kusáková, Dernerová, Obrovská.
00:00 Dnešní utkání sleduje svoji kamerou televize. Reportáž bude vidění v minutech sportu z regionu ve čtvrtek na TV Prima (pořad Brněnské oko). Případně záznam na internetových stánkách města Brna.