• 51 50:54
    3:11
    Karla KALECKÁ

FBS Olomouc - Herbadent Tigers SJM 3:11
branky: 9. Jana Cholková, 9. Monika Zamazalová, 19. Denisa Pivcová - 6. Magdalena Kotíková, 10. Lucie Vrzalová, 19. Dominika Podhráská, 20. Magdalena Kotíková, 31. Lucia Jelínková, 31. Denisa Billá, 37. Lucia Jelínková, 40. Magdalena Kotíková, 40. Dominika Podhráská, 44. Magdalena Kotíková, 51. Karla Kalecká; rozhodčí: Jan Jablončík - Michal Kaláb; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Zuzana Kubáčková 15, Karolína Štamfestová 8 - Markéta Nikodýmová 7; po třetinách: 3:4, 0:5, 0:2
59:59 a trenér domácícho týmu pan Cholek: prosadit se proti zkušenějšímu bylo moc těžké. Spokojeý jsem mohl snad jen s některými okamžiky první třetiny. Bohužel produkujeme mnoho individuálních chyb, která takto zkušený soupeř nemilosdrně trestá. Toto by senám mohlo stát osudným v blížícím se boji o udržení. Naším cílem je teď soustředit se na boj o záchranu a nabrat co nejvíce zkušeností, aby se nám tento cíl podařilo splnit
59:59 trenérka hostujícího týmu paní Šteglová k průběhu utkání řekla: úvodní třetina byla z naší strany velmi ospalá. Teprve od druhé třetiny holky hrály to, co jsme od nich očekávaly a postupně jsme převzaly aktivitu v utkání. V závěru jsem některé hráčky vyzkoušely i na jiných postech, než hrají obvykle.
59:53 A ještě tu je šance hostující Bíllé, která jen těsně míjí branku domácích
59:00 Od domácích je sympatické, že se nevzdávají a bojují do poslední minuty
57:56 Oháňková se při dorážce střely Martíškové z bezprostřední blízkosti branky hostujícícho týmu neprosadila
56:22 Utkání se dohrává, o výsledku je zřejmě rozhodnuto.
55:45 Matulíková v jasné situaci míjí balónek
53:47 Domácí Bezdíčková v brejku na branku hostí zakončuje střelou do připravené gólmanky
52:36 Hráčky Tigers se usadily na delší dobu na pllovině domácích. Těm zjevně dochází síly
50:54 GÓL Herbadent Tigers SJM! 3:11
Branku družstva Herbadent Tigers SJM vstřelil #18 Karla Kalecká, asistoval #69 Martina Dostalíková (3:11)
50:03 Hostující obránkyně v souboji za brankou hostí přišlapuje nohu Hubáčkové, ta padá na zem, píšťalka rozhodčích však zůstavá němá
48:37 Timeout FBS Olomouc
48:37 Olomoučtí fanoušci však stále povzbuzují svůj tým
48:37 Domácí trénér si bere oddechový čas
47:59 Aktivita domácích hráček pomalu upadá. Čím dál více se hraje před jejich brankou. Domácí gólmanka má plné ruce práce
46:11 Bravůrním zákrokem se blýskla domácí gólmanka, když se vrhla pod nohy dobíhající hráčce Tigers, čímž ji zabránila ve skórování
44:34 Pěknou střelou z dálky vystrašila hostující gólmanku domácí Pavlíková. Následnou dorážku Hubáčkové zablokovaly bránící hráčky
43:43 GÓL Herbadent Tigers SJM! 3:10
Branku družstva Herbadent Tigers SJM vstřelil #15 Magdalena Kotíková, asistoval #18 Karla Kalecká (3:10)
43:43 Hráčky Tigers již zcela ovládly průběh utkání a zvyšují svůj náskok
40:00 Z Olomouce vám přeji pěkný zbytek nedělního večera
40:00 Po devátém gólu v domácí brance vystřídala Kubáčkovou Štamfestová. Snad bude mít více štěstí
40:00 Zhruba od poloviny třetiny je Tigers jistějsším týmem a postupně zejména výsledkově ovládl zápas. Konec třetiny se odehrál zcela jasně v jeho réžii.
40:00 Závěr druhé třetiny se domácím hráčkám vůbec nevydařil. Nejprve se hostující hráčky prosadily střelou ze střední vzdálenosti, která proletěla skrumáži před domácíc gólmankou. Hned na to domácí hráčky chybovaly v rozehrávce před vlastní brankou.
39:49 GÓL Herbadent Tigers SJM! 3:9
Branku družstva Herbadent Tigers SJM vstřelil #27 Dominika Podhráská, asistoval #9 Kristýna Matoušová (3:9)
39:49 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Karolína Štamfestová družstva FBS Olomouc
39:37 GÓL Herbadent Tigers SJM! 3:8
Branku družstva Herbadent Tigers SJM vstřelil #15 Magdalena Kotíková, asistoval #27 Dominika Podhráská (3:8)
38:58 Další střela Tigers končí na boční síťce domácí branky
36:48 GÓL Herbadent Tigers SJM! 3:7
Branku družstva Herbadent Tigers SJM vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #8 Dominika Steinbachová (3:7)
36:48 Nikým neatakovaná Košturiaková dostala přihrávku z rohu a od mantinelu vymetla protější růžek domácí branky
35:58 Hra se rozkouskovala do množství osobních soubojů
34:33 Diváci však stále podporují domácí hráčky směrem dopředu. Halou zní 'Olomouc, Olomouc'
33:30 Hráčky Tigers výrazně přidaly na agresivitě v osobních soubojích, hra se začíná přiostřovat, uvidíme co na to rozhodčí. Zatím trestali za drobné přestupky jen domácí hráčky
32:15 Hostující hráčky brutálním způsobem naráží domácí Sklenářovou na mantinel. Ta zůstává otřesená na hrací ploše. Rozhodčí však mlčí.
30:35 GÓL Herbadent Tigers SJM! 3:6
Branku družstva Herbadent Tigers SJM vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #9 Kristýna Matoušová (3:6)
30:35 Hosté využily nepozornost domácíh hráček a zakončují úspěšně volný úder ze vzdálenosti velkého brankoviště
30:07 GÓL Herbadent Tigers SJM! 3:5
Branku družstva Herbadent Tigers SJM vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #4 Lucie Vrzalová (3:5)
30:07 V signalizovaném vyloučení po faulu domácíc hráčky hosté střílí svou další branku
29:50 Trenér domácích vybízí důrazně své hráčky ke zvýšenému důrazu v osobních soubojích.
29:24 Tečovanou střelu hostí vyráží pozorná gólmanka domácích
27:49 Domácí hráčky pokračují v náporu
26:30 Domácí Zuzka Hubáčková hraje dnes ve vrcholné formě. Vystihla přihrávku obránců hostujícího týmu a žene se na jejeich branku. Dobíhající bránící hráčky ji však neumožnily účinně zakončit.
25:10 Vířící bubny ženou domácí kupředu. Domácí Zamazalová v brejku také nad.
24:12 Hosté křížnou přihrávkou uvolňují zakončující Bíllou, ta však míří nad
23:28 Matulíková nádherně uvolnila Hubáčkovou, ale její snahu o zakončení na poslední chvíli zmařila bránící hráčka hostí
22:50 Hráčka Tigers Látalová osamocena před brankou domácích stříli vedle.
21:00 Přes 40 nadšených diváků sleduje v Olomouci zajímavé utkání
20:00 V Olomouci máme přestávku po první třetině. Konec této části utkání byl velmi zajímavý. Domácím se nejprve podařilo po volném úderu vyrovnat, ale v hekticky odehraném konci třetiny opět propadly v obranné činnosti a umožnily hostujícímu Tigers poodskočit o jedinou branku
19:10 GÓL Herbadent Tigers SJM! 3:4
Branku družstva Herbadent Tigers SJM vstřelil #15 Magdalena Kotíková, asistoval #69 Martina Dostalíková (3:4)
18:37 GÓL FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Denisa Pivcová, asistoval #5 Michaela Bezdíčková (3:3)
18:17 GÓL Herbadent Tigers SJM! 2:3
Branku družstva Herbadent Tigers SJM vstřelil #27 Dominika Podhráská, asistoval #15 Magdalena Kotíková (2:3)
18:17 Hosté využívají přesilovou hru po střele ze střední vzdálenosti.
16:30 Domácí budou hrát oslabení
16:10 Volný úder domácích hráček ze střední vzdálenosti jen těsně míjí branku hostí.
15:12 Nádhernou střelu Oháňkové do horní části branky stejným způsobem likviduje gólmanka Tigers
14:54 Tentokrát měly štěstí domácí hráčky. Míček nahozený směrem na jejich branku poskakoval opuštěný v brankovišti. Naštěstí se jim podařilo jej dostat do bezpečí.
13:50 Domácí Sklenářová v gólové pozici sama před gólmankou hostí těsně míjí její branku
12:32 Olomoučanky cítí příležitost a jejich střelecké pokusy se množí. Utkání je překvapivě vyrovnané.
11:59 Domácí překonávají opět gólmanku hostí. Branka není uznána pro postavení clonící hráčky v brankovišti
11:19 Skupinka cca deseti fanoušků vybavených bubny žene domácí tým kupředu.
09:12 GÓL Herbadent Tigers SJM! 2:2
Branku družstva Herbadent Tigers SJM vstřelil #4 Lucie Vrzalová, asistoval #71 Jana Kulíková (2:2)
09:12 Hostující tým reagoval na nepříznivý vývoj utkání rychle a opět z blízka překonal domácí gólmanku
08:23 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Monika Zamazalová, asistoval #16 Jitka Oháňková (2:1)
08:23 Domácí hráčky z rychlého protiútoku zaskočily favorita utkání a otáčí vývoj utkání
08:05 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #15 Zuzana Hubáčková (1:1)
08:00 Po rozehrávce z rohu se radují domácí. Goooool
07:32 Domácí hráčky po rozehrávce volného úderu prověřily pozornost hostující gólmanky.
05:18 GÓL Herbadent Tigers SJM! 0:1
05:18 Úvodní branku utkání vstřelily hostující hráčky po tlaku před domácí brankou
04:58 Hráčky hostí sehrály signál rozehrávky z rohu a opět vykoušely pozornost domácí gólmanky.
03:47 Aktivní Matulíková z domácího týmu se uvolnila u mantinelu a přihrávkou našla spoluhráčku před brankou hostí. Její střela však byla na poslední chvíli bránicí hráčkou zablokována
02:24 hráčky hostujícího týmu mají mírnou převahu, dvakrát již vyzkoušely pozornost domácí gólmanky
02:04 ošetření hráčky Tigers po zásahu míčku
00:36 a máme tady první střelu na branku, kterou vyslaly hráčky hostujícího týmu
00:00 utkání bylo zahájeno.
00:00 Z Olomouce vám všem přeji pěkné nedělní odpoledne. Domácí tým nastoupil k utkání v modrých dresech, hosté Tigers ve žlutých.