• 35 34:42
    8:2
    ()

Flobo Praha - Sport Eden Beroun 8:2
branky: 7. Martin Šebek, 19. Daniel Ginzel, 21. Martin Šebek, 22. Tomáš Jančík, 23. Jáchym Bláha, 24. Jan Šebek, 35. Jáchym Bláha, 35. Tomáš Jančík - 8. Adam Hozman, 28. Matěj Vrzal; rozhodčí: Lukáš Baloun - Jan Gross; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: David Machata ? - Adam Šlejhar ?; po třetinách: 1:1, 5:0, 2:1
35:56 Konec, tento zápas skončil jasně pro Flobo. Díky mým kolegům u stolku a těším se na další spolupráci.
34:42 GÓL Flobo Praha! 8:2
Branku družstva Flobo Praha vstřelil #58 Tomáš Jančík bez asistence (8:2)
34:04 GÓL Flobo Praha! 7:2
Branku družstva Flobo Praha vstřelil #62 Jáchym Bláha, asistoval #47 Jan Šebek (7:2)
33:46 Beroun v tomto vyrovnaném zápase zkouší hru bez brankáře. Budou to nervy!!
31:35 Rozhodčí odvádějí zatím super práci a utkání spěje do svého závěru.
27:41 GÓL Sport Eden Beroun! 6:2
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #21 Matěj Vrzal bez asistence (6:2)
27:41 Máme tu něco dost nečekaného. Beroun dal branku v oslabení. To tu ještě nebylo.
24:39 O přestávce jsme tu měli krásnou branku od Ondřeje Přiba. Snad si něco pošetří i na svůj zápas.
23:20 GÓL Flobo Praha! 6:1
Branku družstva Flobo Praha vstřelil #47 Jan Šebek bez asistence (6:1)
22:46 GÓL Flobo Praha! 5:1
Branku družstva Flobo Praha vstřelil #62 Jáchym Bláha, asistoval #10 Martin Šebek (5:1)
22:25 To co teď spálil hráč s číslem 82 z Floba by dala i moje milovaná maminka.
21:23 GÓL Flobo Praha! 4:1
Branku družstva Flobo Praha vstřelil #58 Tomáš Jančík bez asistence (4:1)
20:07 GÓL Flobo Praha! 3:1
Branku družstva Flobo Praha vstřelil #10 Martin Šebek bez asistence (3:1)
20:07 Kapitán Floba to bere do svých rukou a dává svou 2. branku. Uvidíme hattrick?
18:50 GÓL Flobo Praha! 2:1
Branku družstva Flobo Praha vstřelil #12 Daniel Ginzel bez asistence (2:1)
18:50 Krásnou branku dává hráč Floba s číslem 12.
16:55 A zvoní tyč za brankářem Berouna!!
14:10 První třetina nabídla po jedné brance na každé straně a odpovídá tomu i průběh utkání.
07:42 GÓL Sport Eden Beroun! 1:1
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil #14 Adam Hozman, asistoval #9 Vít Žebra (1:1)
06:17 GÓL Flobo Praha! 1:0
Branku družstva Flobo Praha vstřelil #10 Martin Šebek, asistoval #62 Jáchym Bláha (1:0)