35
  • 35 34:12
    FBC Příbram

TJ Sokol Dobříš - FBC Žraloci Příbram 5:3
branky: 3. Filip Cinkl, 9. Vojtěch Fiala, 13. Filip Cinkl, 23. Matyáš Kalbáč, 33. David Kolář - 7. Adam Mára, 26. Kryštof Urban, 29. Dominik Černý; rozhodčí: Jakub Kubašovský - Michal Kokeš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Tomáš Janda ?, Jakub Selucký ?, Tomáš Janda ? - Lukáš Nagy ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:2
34:12 Timeout FBC Žraloci Příbram
32:43 GÓL TJ Sokol Dobříš! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #17 David Kolář, asistoval #6 Maxim Šteiner (5:3)
28:00 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #16 Dominik Černý, asistoval #36 Tomáš Sedláček (4:3)
25:58 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #38 Kryštof Urban, asistoval #16 Dominik Černý (4:2)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Janda družstva TJ Sokol Dobříš
22:34 GÓL TJ Sokol Dobříš! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #19 Matyáš Kalbáč, asistoval #4 Lukáš Unger (4:1)
22:20 Gesto fair play trenéra Dobříše, lze jen smeknout, když odvolal 2 minutový trest soupeře.
12:59 GÓL TJ Sokol Dobříš! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #3 Filip Cinkl, asistoval #20 Jonáš Brechličuk (3:1)
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jakub Selucký družstva TJ Sokol Dobříš
08:11 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #11 Vojtěch Fiala bez asistence (2:1)
06:00 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Adam Mára, asistoval #36 Tomáš Sedláček (1:1)
02:53 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #3 Filip Cinkl, asistoval #12 Tomáš Pavlíček (1:0)