0:7
    Lukáš BÍL
    (Němec)

FBC Žraloci Příbram - SK Alien Nation 0:7
branky: 6. Jan Waldhauser, 15. Martin Němec, 19. Martin Němec, 21. David Dušek, 23. Michal Rambousek, 25. Jan Waldhauser, 30. Lukáš Bíl; rozhodčí: Jakub Kubašovský - Michal Kokeš; vyloučení: 0:0; využití: 0:4; diváků: 9; zásahy brankářů: Lukáš Nagy ? - Vojtěch Štrýgl ?; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:2
35:30 Diváci to hrotí, ale není co, je dobojováno!
33:00 Poslední 3 minuty tohoto zdlouhavého turnaje...všichni už se těší domů, hlavně na večeři.
32:00 Časoměřič si kouše nehty, protože mu byl zabaven mobilní telefon. Kdyby se lépe soustředil na svou činnost, nemusel by tolik plakat.
30:30 Rozhodčí to moc hrotí, ale už je téměř rozhodnuto.
29:32 GÓL SK Alien Nation! 0:7
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #18 Lukáš Bíl, asistoval #17 Martin Němec (0:7)
29:00 ,,Už chceme domů.' ozývá se od zapisovatelského stolku.
27:00 Alieni diskutují s rozhodčím, ale ten je odpálkoval jako v baseballu.
24:07 GÓL SK Alien Nation! 0:6
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #6 Jan Waldhauser, asistoval #17 Martin Němec (0:6)
24:00 Druhá třetina přinesla 4 góly do sítě Žraloků. Ze strany Žraloků to už nevypadá na come back.
23:30 Žraloci se trefují jen do svých hráčů, nikoli do soupeřovy branky.
22:30 Diváci fandí, ale Žralokům to nepomáhá.
22:01 GÓL SK Alien Nation! 0:5
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #10 Michal Rambousek, asistoval #14 David Dušek (0:5)
20:41 GÓL SK Alien Nation! 0:4
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #14 David Dušek, asistoval #17 Martin Němec (0:4)
18:34 GÓL SK Alien Nation! 0:3
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #17 Martin Němec, asistoval #6 Jan Waldhauser (0:3)
14:11 GÓL SK Alien Nation! 0:2
05:11 GÓL SK Alien Nation! 0:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #6 Jan Waldhauser, asistoval #18 Lukáš Bíl (0:1)