• 44 43:53
    3:6
    (Mareš)

DDM Stod - Florbal Slavoj Tachov 3:6
branky: 39. Martin Ondrášik, 41. Michal Pomahač, 42. Jiří Klír - 7. Filip Janáček, 12. Marek Sedlák, 15. Rudolf Chrastina, 18. Dominik Surják, 27. Vojtěch Mareš, 44. Filip Janáček; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Tomáš Slíva; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Roman Král -1, Roman Král -3, Roman Král -2 - David Krysl 7, David Krysl 5, David Krysl 6; po třetinách: 0:3, 0:2, 3:1
43:53 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 3:6
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #88 Filip Janáček, asistoval #13 Vojtěch Mareš (3:6)
42:51 Jakub Šlehofer hrubým zákrokem posílá Sibala přes mantinel, ten se bohužel zranil. Nedisciplinovaností se tak Stodští hráči připravují o šanci se zápasem ještě něco udělat.
41:40 Zápas se výrazně zdramatizoval. Tachov zbytečným zákrokem nabídl Stodu přesilovou hru a ten jí nepohrdl.
41:32 GÓL DDM Stod! 3:5
Branku družstva DDM Stod vstřelil #12 Jiří Klír, asistoval #39 Michal Pomahač (3:5)
41:05 Timeout Florbal Slavoj Tachov
40:53 GÓL DDM Stod! 2:5
Branku družstva DDM Stod vstřelil #39 Michal Pomahač, asistoval #36 Ondřej Plocar (2:5)
38:22 GÓL DDM Stod! 1:5
Branku družstva DDM Stod vstřelil #71 Martin Ondrášik bez asistence (1:5)
38:22 Obrovský tlak v posledních minutách vyústil v gól Martina Ondrášika. Tachov se ale soustředí na obranu a Stod bude tento zápas vyrovnávat jen velice obtížně.
33:12 Po vzájemném škádlení končí na trestné lavici Martin Ondrášik i Vojtěch Mareš.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #72 David Krysl družstva Florbal Slavoj Tachov
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #78 Roman Král družstva DDM Stod
29:49 Stod nevyužil ani přesilovou hru. Tachov poctivě brání a míři za vítězstvím. Prvotřídní výkon navíc podává David Krysl.
26:07 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 0:5
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #13 Vojtěch Mareš, asistoval #88 Filip Janáček (0:5)
23:12 Hra se přiostřila. Stodští hráči jsou očividně nervózní.
17:45 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 0:4
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #27 Dominik Surják, asistoval #14 Marek Sedlák (0:4)
17:45 Velice záhy využívají hosté přesilovku.
16:40 Jiří Klír v gólové pozici přestřelil odkrytou klec.
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #78 Roman Král družstva DDM Stod
14:20 Po srážce s Plocarem zůstává na zemi ležet zraněný Jakub Křišťan.
14:14 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 0:3
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #5 Rudolf Chrastina, asistoval #12 Jan Flor (0:3)
12:54 Krásnou střelu Michala Pomahače zastavilo až břevno.
12:00 Tachov naopak vyráží do nebezpečných brejků a dva už se mu podařilo proměnit.
11:50 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 0:2
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #14 Marek Sedlák, asistoval #88 Filip Janáček (0:2)
10:19 Stod v posledních minutách uzamkl Tachov před brankou. Většina střel je však zblokovaných obránci.
09:35 Na druhé stráně se proti Janáčkovi vytáhl Roman Král.
08:50 Krásný zásah Davida Krysla proti Toupalově střele.
06:40 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 0:1
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #88 Filip Janáček, asistoval #8 Jakub Křišťan (0:1)