2:5
    Petr ŠŤOVÍČEK
    (Šťovíček)

FB Hurrican Karlovy Vary B - FBŠ SLAVIA Plzeň B 2:5
branky: 14. Jiří Šťovíček, 33. Petr Šťovíček - 12. Tomáš Voříšek, 19. Damián Koura, 19. Jáchym Prošek, 21. Jiří Čížek, 27. Šimon Běloch; rozhodčí: Jakub Iha - Vojtěch Jahn; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Štefan Chyla 20 - Matěj Trnka 19; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:1
35:59 Zápas skončil výhrou Slavie 5:2, kdy zápas byl vyrovnaný,ale Slavie byla lepší ve střelbě. Koncovka tedy byl ten pomyslný rozhodující kamínek na misce vah.
32:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B! 2:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil #75 Petr Šťovíček, asistoval #91 Jiří Šťovíček (2:5)
32:17 Souhra bratrů Štovíčků nesla své ovoce a Vary snižují.Pro brankáře Trnku byl tato střela kyselým soustem. Jinak však zatím chytá dobře.
26:52 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #14 Šimon Běloch, asistoval #73 Tomáš Voříšek (1:5)
26:52 Bělochův Voříšek dnes funguje skvěle,jen tentokrát vstřelil gol majitel Běloch,jeho Voříšek mu ho krásně připravil.To je souhra panečku.
23:59 Ve druhé třetině Slavie odskočila na rozdíl tří branek,uvidíme zda Vary zápas v poslední části zdramatizují.
21:47 ČÍžek ted jakao správný zástupce ptačí říše přilétl a sestřelil hráče Varů.Což však ptáček většinou nedělá a je to trestné.I Jiirka tak musí pykat na trestném bidélku.
20:03 Slavie přepnula na vyšší otáčky a dala tři pěkné goly a svému soupeři z města lázní a skvělých oplatek odskočila jako zajíček ze své jamky.
20:02 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #5 Jan Pohořelý (1:4)
18:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #21 Jáchym Prošek, asistoval #18 Adam Hašek (1:3)
18:14 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:2
Vlastní branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil #70 Damián Koura (1:2)
17:15 Zápas pořád pokračuje v duchu šance na jedné,šance na druhé.Nikdo nemá moc převahu.Možná Vary váhovou,protože je jich víc.
13:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #1 Štefan Chyla (1:1)
11:59 První třetina skončila 0:1 pro souhře Bělochův Voříšek(není to pes,ale hráč).Zápas je však velice vyrovnaný. Uvidíme,jak dopadnou zbylé dvě třetiny.
11:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #73 Tomáš Voříšek, asistoval #14 Šimon Běloch (0:1)
09:00 Zatím sledujeme hru nahoru dolů,šancí jsme však viděli málo.Dvě Varů,jednu Slavie.