• 30 29:58
    1:7
    (Kozák)

FbC Plzeň B - FBC RAMOS ROKYCANY 1:7
branky: 20. Dominik Dolejš - 9. Richard Bastl, 13. David Šavel, 17. David Kozelka, 19. Richard Bastl, 21. Richard Bastl, 29. David Šavel, 30. Richard Bastl; rozhodčí: Jakub Iha - Vojtěch Jahn; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jindřich Bejm 20 - Patrik Urban 13; po třetinách: 0:1, 1:4, 0:2
29:58 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 1:7
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil #18 Richard Bastl, asistoval #16 David Kozák (1:7)
28:49 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 1:6
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil #7 David Šavel bez asistence (1:6)
20:54 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 1:5
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil #18 Richard Bastl, asistoval #6 Adam Denisov (1:5)
19:39 GÓL FbC Plzeň B! 1:4
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #43 Dominik Dolejš, asistoval #18 Filip Šíp (1:4)
18:20 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 0:4
18:20 Rokycany třemi goly odskakují.Zatím se jim rychlé kontry daří na jedničku.
16:49 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 0:3
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil #11 David Kozelka, asistoval #17 Ondřej Váně (0:3)
12:40 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 0:2
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil #7 David Šavel, asistoval #6 Adam Denisov (0:2)
11:59 Třetinu která přinesla hodně bojovný florbal,avšak chudý na goly,vyhrály Rokycany brankou v oslabení.Uvidíme jak dopadnou další dvě třetiny.
10:10 Zápas je jinak vyrovnaný. Nebyla ponechána výhoda,po které mohl jít Dolejš sám na golmana,výhodu však bohužel sudí neponechal,což byla škoda,mohli jsme vidět zajímavou brankovou příležitost.
08:22 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil #18 Richard Bastl bez asistence (0:1)
08:22 V oslabení prošel jako nůž Medem Ríša Bastl a zakončil bezchybně.
04:30 Obě střídačky se skrz trenéry zatím hecují.A na hřišti jejich svěřenci po vzoru trenérů bojují a chtějí vstřelit první branku.