4:7
    Josef CHALOUPKA
    (Veřtát)

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - Florbal Jesenice 4:7
branky: 16. Štěpán Vavřička, 24. Lukáš Kafka, 26. Jan Procházka, 35. Josef Chaloupka - 4. František Zub, 7. František Zub, 13. Tomáš Hrubý, 16. Tomáš Hrubý, 26. Tomáš Hrubý, 29. Tomáš Hrubý, 34. Patrick Smutný; rozhodčí: Čeněk Stránský - Patrik Trejbal; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Korecký ? - Ondřej Novák ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:3
34:07 GÓL TJ Jiskra Zruč nad Sázavou! 4:7
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #5 Josef Chaloupka, asistoval #17 David Veřtát (4:7)
33:30 GÓL Florbal Jesenice! 3:7
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #66 Patrick Smutný, asistoval #10 Tomáš Pokorný (3:7)
28:44 GÓL Florbal Jesenice! 3:6
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #7 Tomáš Hrubý, asistoval #48 František Zub (3:6)
25:49 GÓL TJ Jiskra Zruč nad Sázavou! 3:5
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #6 Jan Procházka, asistoval #5 Josef Chaloupka (3:5)
25:17 GÓL Florbal Jesenice! 2:5
23:33 GÓL TJ Jiskra Zruč nad Sázavou! 2:4
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #18 Lukáš Kafka, asistoval #1 Jakub Korecký (2:4)
18:15 Golman domácích předvádí skvělé zákroky.
18:00 David Nedbal se jistě už těší na příští Vánoce, jelikož si právě zlomil hokejku.
15:40 Jiskra ještě dramatizuje
15:27 GÓL TJ Jiskra Zruč nad Sázavou! 1:4
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #15 Štěpán Vavřička, asistoval #8 Petr Zubec (1:4)
15:07 GÓL Florbal Jesenice! 0:4
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #7 Tomáš Hrubý, asistoval #66 Patrick Smutný (0:4)
14:37 Jiskra zkoušela pozornost rozhodčích a taktika s více hráči na hřišti jí bohužel nevyšla.
13:45 Zápas chvilkami připomíná šermířské souboje.
12:22 GÓL Florbal Jesenice! 0:3
12:22 Jesenice však svůj tlak dokázala využít.
12:15 Jiskra kouše nebezpečnými rychlými protiútoky.
11:52 Hráči Jesenice zatím diktují tempo tohoto zápasu a po první třetině si jdou pro vítězství.
06:21 GÓL Florbal Jesenice! 0:2
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #48 František Zub, asistoval #66 Patrick Smutný (0:2)
03:29 GÓL Florbal Jesenice! 0:1
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #48 František Zub bez asistence (0:1)