1:2
    Kateřina KOVÁŘOVÁ
    (Jankovcová)

FBC Kralupy n/V - TJ Lokomotiva Rakovník 1:2
branky: 14. Kamila Bláhová - 19. Julie Hrušková, 28. Kateřina Kovářová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Kryštof Valenta; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adéla Lvová ? - Barbora Mrázová ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:1
30:00 Ukončení 3. části
29:00 Poslední minuta třetí třetiny.
28:50 Kosová proběhla celé hřiště. Na míček však nedosáhla.
27:16 Kovářova prorvala míček přes dva bloky, tato milimetrově mířená dělovka olízla červené břevno a díky tomu přešla brankovou čáru.
27:15 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník! 1:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil #5 Kateřina Kovářová, asistoval #21 Natálie Jankovcová (1:2)
27:04 Timeout TJ Lokomotiva Rakovník
27:04 Ruce trenérky signalizují, že si přeje vybrat svůj TIME-OUT.
27:00 V hale se očekává dramatický závěr.
25:00 Halou se nesou chorály kotlíku Kralup.
23:30 Utkání sleduje 38 diváků děkujeme.
21:56 Právě se stalo na hřišti tolik věcí, že to nestíhá ani ruka pohotového zapisovatele psát.
20:01 Halou se nese libozvučný zvuk plastikové píšťaly signalizuje začátek třetí části. Damy a pánové (Ladies and Gantelman) poslední třetina právě začala.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:59 Vážení diváci jedná se o opravdu strhující utkání, které nemá jednoznačně lepší tým. Atmosféra v hledišti houstne, těšte se na další třetinu.
18:31 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník! 1:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil #10 Julie Hrušková, asistoval #7 Veronika Kosová (1:1)
18:31 GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!
18:00 Bláhova se obtočila okolo branky, Mrázová byla ale pozorná a míček ji zasunou do branky nedovolila.
17:10 Navrkalová opravdu o pár milimetrů netrefila branku, budou rozehrávat Kralupy
15:00 Hra se přelévá ze strany na stranu. Jde o opravdu dramatický zápas, který sleduje necelých 20 diváků.
13:37 Blahová vyslala doslova jedovku na brankařku týmu hostí,. ta na střelu nestačila a v hale zní jásot domácích diváků.
13:36 GÓL FBC Kralupy n/V! 1:0
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil #25 Kamila Bláhová, asistoval #63 Kateřina Holá (1:0)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části