4:8
    Oliver GOLD
    ()

itelligence Bulldogs Brno - BLACK ANGELS 4:8
branky: 6. Vincent Drápal, 13. Vincent Drápal, 18. Michal Stráský, 50. Oliver Gold - 3. Dominik Janda, 6. Matouš Burian, 7. Martin Obuškevič, 13. Matouš Burian, 29. Martin Obuškevič, 30. Štěpán Čejka, 32. Jakub Váňa, 37. Matouš Burian; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Jakub Flek 17 - Daniel Pfeifer 27; po třetinách: 3:4, 0:4, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích pana Kyzlinka: Ve druhé třetině osmiminutový blackout. 40 minut jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Bohužel nás opět potopila neefektivita v zakončení. Musíme se poučit z dnešních chyb, které soupeři na této úrovni nekompromisně trestají. I tak děkuji svým hráčům za to, že utkání nevypustili a dřeli až do konce utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Zalubila: Dvě třetiny jsme byli extrémně efektivní. Brno jsme dostali do hry svojí pasivitou a rozhodla pasáž před naším pátým gólem, kde byli domácí centimetry od vyrovnání. Utkání nám ukázalo, kde máme slabiny a děkujeme soupeři, že nám je odhalil.
60:00 Střely celkem: Bulldogs: 31, B.A.: 25 Střely ve 3. třetině: Bulldogs: 14, B.A.: 5
56:14 Tzimas teď ošklivě faulován a přesilovka pro Bulls
55:48 Dnes večer sem na SH SportPoint zavítalo 87 diváků, děkujeme!
51:14 Koláčného střela těsně mimo
50:33 Weinstein faulován přímo přede mnou u zapisovatelského stolku a šance pro domácí
49:59 Flek opět v bráně a Gold snižuje na 4:8
49:58 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:8
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #51 Oliver Gold bez asistence (4:8)
49:41 Domácí v šesti
49:14 Timeout itelligence Bulldogs Brno
47:34 Sláma po protiútoku dobrou střelou prověřil Pfeifera
46:32 Domácí přečkali přesilovku bez újmy
44:35 Hude teď vyloučen za nesportovní chování, kdy se vyhradil proti nepotrestání faulu na něj od rozhodčího Drápala. Musím říct, že oprávněně jelikož faulován opravdu byl a jediný, kdo to neviděl byli jen rozhodčí. Zároveň i četností výroků na adresu rozhodčích může být rád ,,jen' za 2 minuty
43:13 Od konce 1. třetiny se opět na palubovce objevuje i domácí forward s číslem 51 Olda Gold
42:53 Tzimas v dobré šanci přestřeluje
42:24 Tempo hry je od začátku třetiny vysoké a oba týmy se snaží rychle střídat
41:21 Po faulu Koláčného trestný úder blízko před Flekem
40:43 Hude opět dostal naloženo v útočném rohu a v bolestech běží vystřídat
40:01 Buly pro hosty
40:00 Střely ve druhé periodě: Bulldogs: 6, B.A.: 7
39:42 Domácí se na své šance velmi nadřou, kdežto Black Angels jen těží z chyb domácích a jsou efektivnější při zakončení.
38:41 Ač je rozdíl ve skóre už o pět branek, hra tomu vůbec neodpovídá
36:59 Mikulovský rodák Sláma sám v úniku přes pravou polovinu před Pfeiferem, ale střelou na teploměr ho nepřekonal
36:34 Straka našel pasem přes celou útočnou půlku Buriana a ten se z první nemýlí
36:33 GÓL BLACK ANGELS! 3:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #11 Tomáš Straka (3:8)
35:23 Tzimas fauloval na polovině své poloviny a trestný úder pro hosty
33:58 Konečně se probouzí i ,,kotel' domácího celku a za soustavného povzbuzování ženou svůj tým dopředu
33:09 Na Pešáka teď hosté neví jak vyzrát bez faulu.
32:39 Koláčného je teď plné hřiště a je vidět, že ho Tipsport Superliga něco naučila
31:53 Váňa z protiútoku střílí sedmou branku do sítě Buldoků
31:52 GÓL BLACK ANGELS! 3:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Jakub Váňa, asistoval #69 Filip Neklan (3:7)
29:18 Rulíšek našel zadovkou zpoza brány domácích zcela nebráněného Čejku stojícího před Flekem a přidává další gól svého týmu
29:17 GÓL BLACK ANGELS! 3:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #73 Filip Rulíšek (3:6)
28:25 Nedáš - dostaneš. To se teď potvrdilo Bulldokům, kdy po prvně krásném úniku Hudeho sám na gólmana a následné šanci Tzimase gól nevstřelili a z následného protiútoku dali gól Černí Andělé.
28:24 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #72 Dominik Janda (3:5)
27:35 Weinstein teď před brankou hasil vysící gól ve vzduchu a míček odpálil do stojícího rozhodčího Drápala stojícího opodál
25:25 Domácí zlepšili hru oproti první třetině o 100% a to jím přináší i tížené ovoce v podobě pěkných šancí
24:56 Od začátku třetiny mají více ze hry domácí Bulldoci
22:44 Na hřišti od začátku třetiny můžeme vidět i hráče s nejdelším účesem dnešního večera, možná i celé KB ligy juniorů domácího ,,indiána' Dominika Slámu, který se připojil ke Kotačkovi a Kadavému do 1. útoku domácích místo Golda. Tímto zdravíme i jeho přítelkyni Zuzku Macháčkovou, sedící ve druhé řadě hlediště haly SportPoint
21:08 Weinstein teď po průniku od vlastní brány přes celé hřiště vybojoval na útočné polovině faul a přitom se podíval na střídačku hostů.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro domácí
20:00 Střely v 1. třetině: Bulldogs: 11, Black Angels: 13.
19:59 Přesilovka nám kromě jedné pěkné střely od Stráského nic výraznějšího nepřinesla a bude tedy pokračovat i prvních 11 vteřin ve druhé třetině.
18:12 Váňa poslán rozhodčími se zchladit na trestnou lavici a máme tu před koncem 1. třetiny šanci pro domácí v podobě přesilové hry.
17:29 Domácí kapitán Míša Stráský nekompromisně vymetl skoro od půlky levou horní šibenici a koriguje stav na 3:4. Pfeifer byl bez šance
17:28 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #24 Michal Stráský, asistoval #25 Petr Koláčný (3:4)
17:11 Hude teď po sporném zákroku u mantinelu na hostující polovině skončil za mantinelem a v bolestech odklusává na střídačku.
16:35 Hosté pouze čekají na chyby Bulldoků, ale do nějakého velkého napadání se nepouštějí.
16:01 Domácí převážně na míčku a snaží se kontrolovat tempo hry.
12:16 Po využité přesilovce hostů nejlépe svůj faul odčinil Hude, který sám před Pfeiferem našel po pasu Tzimase Drápala a ten uklidil do poloprázdné klece.
12:15 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #79 Vincent Drápal, asistoval #67 Dominik Hude (2:4)
12:09 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #19 Štěpán Čejka (1:4)
10:33 Pešák se po dobré kombinaci s Goldem a Kotačkou dostal až do gólové šance, kterou proměnil, bohužel však s faulem a gól tedy nemohl být uznán.
10:18 Tzimas v souboji u mantinelu krásně vybojoval míček a vyslal Hudeho, který směřoval přihrávku na Drápala, ale ten balón usměrnil pouze mezi nohy hostujícího brankáře.
09:25 Domácí se teď snaží hru uklidnit pozvolnou rozehrávkou a držet míček na svých čepelích.
06:57 Opět obrovský nedůraz před domácím Flekem. Dvakrát dorážku Blacků dokázal vychytat, ale na třetí již nestačil.
06:56 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
06:20 Na druhou branku hostů odpověděli domácí nejlépe jak mohli. Z rychlého útoku po buly se prosadil Vinoušek Drápalů.
05:48 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:2
05:30 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #86 Adam Bouček (0:2)
04:20 Koláčný získal na útočné polovině balón a vyslal jedovatou přízemní střelu míjící bránu jen o pár centimetrů
02:36 Z nedúrazu domácích před bránou nejlépe využil Janda a vstřelil první gól dnešního večera.
02:35 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #40 Jakub Váňa (0:1)
00:01 Úvodní buly pro hostující tým.
00:00 Krásný sobotní večer z Brna! Vítám Vás u 3. kola KB ligy juniorů, ve kterém se nám dnes představí domácí tým itelligence Bulldogs Brno proti pražskému celku Black Angels. Oba týmy již jsou na hrací ploše a připravují se na začátek utkání.