6:5
    Michal PEŠÁK
    (Drápal)

FBC Liberec - itelligence Bulldogs Brno 6:5
branky: 2. Lukáš Lhota, 20. Vít Pospíšil, 36. Jan Jaroš, 38. Lukáš Lhota, 54. Adam Štěpán, 58. Adam Balatka - 17. Antonín Lavička, 17. Vincent Drápal, 57. Martin Fajt, 59. Antonín Lavička, 60. Michal Pešák; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Hladík 22 - Jakub Flek 31; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích Petra Saláta: 'V dnešním zápase jsme předvedli dobrý výkon, okořeněný třemi body. Nebýt závěrečné powerplay tak jsme naší obrannou fázi kontrolovali a nepouštěli Brno do vyložených šancí. I tak se do dalších zápasů musíme zlepšit.'
60:00 Komentář trenéra hostů Davida Kyzlinka: 'Stále stejná písnička, nevyužíváme šance a nabízíme soupeřům laciné branky. Ve většině zápasů porážíme sami sebe'.
60:00 I přes mohutný závěr se Brnu nepodařilo vyrovnat a všechny tři body zůstali v Liberci.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: 12:11. Celkem 36:27
59:24 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #5 Michal Pešák, asistoval #79 Vincent Drápal (6:5)
58:21 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 6:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #16 Antonín Lavička, asistoval #55 Martin Fajt (6:4)
57:25 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Adam Balatka, asistoval #23 Martin Čermák (6:3)
57:07 Powerplay ihned pokračuje. Nic není rozhodnuto
56:59 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #55 Martin Fajt, asistoval #79 Vincent Drápal (5:3)
55:55 Powerplay hostů
55:47 Timeout itelligence Bulldogs Brno
55:25 Čas se krátí.
53:38 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Adam Štěpán, asistoval #86 Adam Balatka (5:2)
53:38 Výborná přesilovka a máme tu stav 5:2. Štěpán zamířil do prázdné branky přesně.
52:30 Brno útočí, stále bez výsledku.
51:06 Čermák z voleje pouze do přesunuvšího brankáře.
50:00 Zbývá 10 minut do konce utkání. Stav stále 4:2
48:09 Vojta Blažek teď povodil obránce a minul jenom těsně.
47:01 Buldoci jsou momentálně na hřišti lepším týmem. Nebýt bloku Štěpána, bylo by sníženo.
46:27 Nevyužito!
45:31 Polovina přesilové hry je pryč, zatím bez úspěchu.
44:00 Brno začíná pressovat a dostává FBC Liberec pod tlak.
43:04 Ševčík vystřelil nebezpečnou ránu, která se odrážela v brankovišti.
41:00 Minuta pryč a nic se nestalo, uvidíme jakým směrem se bude vyvíjet 3. třetina.
40:00 Střely na branku v druhé třetině: 13:8.
39:24 Liberec chce dohrát třetinu s dvoubrankovým vedením
37:43 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Lukáš Lhota, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (4:2)
37:43 Lhota má opravdu dobrý den, golmanovi nasadil housličky a je to 4:2
36:39 Oba týmy výborně blokují. Teď jsme viděli dobrý střídání od 1. lajny domácích
35:35 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #87 Jan Jaroš, asistoval #17 Lukáš Lhota (3:2)
35:35 Lhota výborně našel Jaroše, který střelou z první dává Liberci vedení.
34:10 Další dva zákroky pro Fleka
30:54 Zvoní tyč na domácí straně
29:47 Buldoci zamkli soupeře na své polovině a několikrát zahrozili
28:14 Branka by zápasu určitě pomohla.
26:07 FBC Liberec zatím jasně lepší. Brněnský brankář dneska fantastický
23:18 Další obrovská šance Balatky.
22:05 Přečíslení dva na nulu nevyřešil Balatka s Čermákem dobře. Škoda.
20:48 Hraje se nahoru dolů, celkem dost chyb, ale musí se nechat, že to je zábava
20:00 Střely na branku: 11:8
19:52 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Vít Pospíšil, asistoval #17 Lukáš Lhota (2:2)
19:52 FBC Liberec dobře rozehrál a vyrovnání se hodí.
19:30 Vypadá to, že už se v 1. třetině nic nestane.
16:39 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #79 Vincent Drápal, asistoval #9 Ondřej Lorenc (1:2)
16:39 V rychlém sledu další branka Brna a najednou domácí prohrávají
16:23 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #16 Antonín Lavička, asistoval #5 Michal Pešák (1:1)
16:23 Hráči výborně přehráli Liberec ve středním pásmu. Odměna v podobě branky je určitě potěší.
16:00 Hodně šancí, málo branek.
14:58 Balatka ukázkově vyjel do středu - nedal.
12:52 Štěpán zastavil rodící se útok faulem.
10:02 Výborně se ukázal liberecký Čermák. Nicméně Brno kontruje z protiútoků.
08:39 Hra byla přerušena kvůli krvavému zranění hostující hráče.
08:30 Brankář Brna opět v akci.
06:30 Brněnský hráč si málem srazil míček do vlastní branky.
04:40 Hladík si teď připsal několik těžkých zákroků. Brno tlačí.
03:26 Blažek měl možnost dorazit odražený balon a těsně minul.
01:25 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Lukáš Lhota, asistoval #87 Jan Jaroš (1:0)
01:25 Lhota prostřelil vše co mu stálo v cestě a FBC Liberec se ujímá vedení.
01:02 Utkání začalo ve velmi dobrém tempu.