• 60 59:07
    3:6
    (Bistrý)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBS Olomouc 3:6
branky: 9. Robert Hunsdorfer, 29. Vojtěch Bistrý, 60. Robert Hunsdorfer - 16. Vojtěch Blana, 21. Vojtěch Blana, 33. Josef Veselík, 45. Jakub Charvát, 46. Vojtěch Blana, 50. Adam Zmrzlík; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Filip Šik 28 - Michal Kráčmar 33; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Každý zápas stojíme proti tomu nejtěžšímu soupeři, kterým nám je koncovka. Paradoxně musím kluky za dnešní výkon pochválit. Zítra vstřelíme brzký gól a zužitkujeme hru, kterou se snažíme prezentovat. Gratuluji soupeři, podali sympatický a bojovný výkon, byli dnes šťastnějším týmem. Děkuji divákům a pořadatelům.
60:00 Komentář trenéra hostů (Lukáš Rubín): Jsem rád, že jsme to dneska konečně prolomili. Zápas jsme dneska zvládli zejména lepším proměňováním šancí (konečně), jinak hra byla opticky vyrovnaná a soupeř hrál celou dobu sympaticky a aktivně. Přeji hodně štěstí do zítřejšího zápasu.
60:00 Střely ve 3. třetině: SLavia 9 - Olomouc 10, celkem 36 - 34
59:43 NAvíc hosté drží balonek na útočné polovině a závěr zápasu si pohlídají
59:07 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #7 Robert Hunsdorfer, asistoval #22 Vojtěch Bistrý (3:6)
59:07 Hunsdorfer ještě vykřesal naději pro Slavii přesnou střelou do šibenice, ale času už domácím moc nezbývá
58:25 Další nebezpečí před svoji brankou hasí zákrokem KRačmár
57:38 Střelu Suchého z volného úderu Kračmár vyráží
57:06 Veselík se dostal ke střele, ale nezamířil přesně
55:15 Slávisté se přes důslednou obranu soupeře nemohou dostat k zakončení
52:59 Charvát teď v dobré pozici promáchl
52:08 NA druhé straně mohl asi definitivně rozhodnout Blana, ale tentokrát trefil pouze tyčku
51:32 Velký tlak domácích, Hanáci teď jenom vyhazují, ale snížit se domácím zatím nepovedlo
49:06 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
49:06 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #81 Adam Zmrzlík, asistoval #2 Vojtěch Blana (2:6)
49:06 Blana vzduchem na Zmrzlíka, který se trefuje krásně z první, a je to už 2:6
48:45 Olomouc v plném počtu
48:19 Stejně končí i pokus Kuhajdy
47:37 Blažek těsně vedle
47:05 Pokus Hunsdorfera Kračmár s problémy vyráží
46:25 Signalizovaná výhoda, domácí budou mít přesilovku
45:32 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #8 Jan Minář (2:5)
45:32 A hosté nekompromisně trestají. Minář nahrál k mantinelu na Blanu, který prostřeli vše, co mu stálo v cestě.
45:03 Další nepříjemnost pro domácí po vyloučení Sichingera
44:02 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #78 Jakub Charvát, asistoval #28 Michal Koutný (2:4)
44:02 Další chyba domácích v rozehrávce, kterou hosté nekompromisně trestají. Koutný našel Charvát, který střelou na bližší tyč překonal Šika
40:35 Lepší vstup do druhé třetiny předvedli hosté, obě dvě střely ale Šik zlikvidoval
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: SLavia 16 - Olomouc 9
38:47 Olomouc v plném počtu
37:59 Pilík znovu, tentokrát mimo
37:26 Domácí ostřelují hostující branku. Střela Volfa letěla mimo, další pokus Pilíka trefuje olomouckého obránce
36:42 Je signalizována výhoda, domácí si zahrají další přesilovku
36:21 Suchý střílí z výběhu, KRačmár připraven
35:51 Hezké přenesení na Krále, který z první míjí domácí branku
32:31 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Josef Veselík, asistoval #81 Adam Zmrzlík (2:3)
32:31 Zmrzlík našel Veselíka před brankou, který z první prostřelil Šika a vrací hostům vedení
31:48 NA druhé straně mohli odpovědět hosté, ale střela skončila nad brankou
31:19 Závar před hostující brankou vyřešil KRačmár, který skočil na míček a schoval ho pod sebe
28:24 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Vojtěch Bistrý, asistoval #7 Robert Hunsdorfer (2:2)
28:24 Teď už střela Hunsdorfera skončila v hostující brance. Možná jí ještě před brankou tečoval clonící Bistrý.
28:13 Střelu Hunsdorfera tečuje olomoucký obránce mimo branku
26:12 Blažek hezky prokličkoval mezi 3 soupeři , ale místo střely ještě hledal svého spoluhráče. Přihrávku ale zastavili olomoučtí obránci
24:37 Domácí měli obrovskou šanci na vyrovnání, ale ani 2 domácí hráči sami před brankou nedokázali KRačmára překonat
22:41 Vyrovnat mohl Volf, ale Kračmár byl opět úspěšnější
20:22 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #81 Adam Zmrzlík (1:2)
20:22 Slávisté zaspali úvod druhé třetiny. Šik zlikvidoval dvě obrovské šance Olomouce, ale na druhou dorážku od Blany byl už krátký, a hosté tak vedou 1:2
20:00 Střely na branku v 2. třetině: SLavia 11 - FBŠ Olomouc 15
19:56 Ještě v závěru první třetiny hosté rozehrávali volný úder z rohu hřiště, ale už si nic nebezpečného nevytvořili
16:42 Na druhé straně se ocitl Volf sám před hostující brankou, ale trefuje pouze Kračmára do ruky
15:57 GÓL FBS Olomouc! 1:1
15:57 Teď už ale Blana vyrovnává. Po chybě šel sám na domácího brankáře, kterého překonal pěkným blafákem
15:17 Hosté zahrávali volný úder, který skončil střelou Blany. Šik ale balonek celou dobu viděl a bez problémů vyráží
12:55 Šik dalším výborným zákrokem likviduje šanci hostů
08:18 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #7 Robert Hunsdorfer, asistoval #27 Tomáš Suchý (1:0)
08:18 Domácí se dostávají do vedení po střele Hunsdorfera
07:15 Po chybě domácích šel Charvát sám na Šika, ale překonat ho nedokázal
06:15 Střela z výběhu od Blany zazvonila na tyč domácí branky
05:25 Hunsdorfer v dobré pozici míjí branku Olomouce
04:51 Zatím se hraje ve vysokém tempu a hra se přelévá z jedné strany na druhou. V největší šanci byl domácí Volf, ale trefuje pouze hostujícího brankáře.
02:37 Střela Slavie zblokována a balonek skončil za manitnelem
00:23 PRvní zákrok si připsal domácí brankář Filip Šik