60
  • 60 59:10
    Slavia Plzeň

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:4
branky: 1. Martin Volf, 3. Martin Volf, 24. Jan Žák, 31. Filip Tábořík, 32. Filip Tábořík - 10. Jiří Halama, 36. Vít Máček, 47. Zdeněk Malich, 57. Vít Máček; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 0:0; využití: 2:3; diváků: 16; zásahy brankářů: Vojtěch Horák 20 - Matěj Abraham 30; po třetinách: 2:1, 3:1, 0:2
60:00 Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Soustředěný výkon jsme udrželi tak 40 minut, poté jsme z toho udělali zbytečnou kovbojku. Na můj vkus zápas nabídl až příliš nácviku hry v oslabení/přesilovce. Jsem rád, že zvedneme hlavy a bude se nám lépe dýchat.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: SLavia 10 - Brno 10, celkem 35 - 24
60:00 Komentář trenéra hostů (Jan Nízner): Hromadu smůly si musíme vybrat do poslední kapky. První kontakt soupeře gól, druhé střídání kapitána zranění, to jsou věci, které z nás dělají snadné sousto. Kluci ale makají, zase se zvedneme.
59:35 Teď měli domácí velké štěstí
59:19 Hosté znovu v šesti
59:10 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
59:10 Horák chytá nebezpečnou střelu od mantinelu
58:05 Jeden z brněnských hráčů netrefil před brankou balonek
57:25 Hosté v šesti
56:45 Domácím mohl vrátit dvoubrankový náskok Hunsdorfer, ale jeho střelu vyrazil Abrahám mimo branku
56:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #37 Vít Máček, asistoval #10 Zdeněk Malich (5:4)
56:21 A uvidíme tu ještě drama. Na 5:4 snižuje Máček
55:02 Nebezpečná akce HAtricku. Naštěstí pro domácí nikdo z nabíhajících hráčů střílenou přihrávku netrefil
54:28 Po jedné nebezpečné střele na každé straně, oba brankáři chytají
53:36 Střelu Táboříka ještě před brankou zkoušel tečovat Volf, ale Abraham chytá
50:44 Hosté v plném počtu, domácí měli pár šancí, ale branku jsme neviděli
46:27 V závěru využívá přesilovku Malich a po dlouhé době se hraje v plném počtu
46:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Zdeněk Malich, asistoval #26 Jakub Maleček (5:3)
45:42 Domácí nejhorší přežili, už jsou ve 4
44:58 HOsté v plném počtu hraje se 5 na 3
44:27 Na trestných lavicích máme už pomalu více hráčů než na střídačkách
42:58 A máme tu další vyloučení, bude se hrát 4 na 4
41:42 Suchý komentoval výrok rozhodčího a byl oceněn 2 + 2 + 10 minutami za nesportovní chování
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: SLavia 16 - HAttrick 6
37:01 Hostům odpískána malá domů, slávisté ale volný úder nedokázali proměnit
35:57 Nepříjemná skákavá střela Klimeše, Horák si s ní dokázal poradit
35:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #37 Vít Máček, asistoval #13 Jiří Halama (5:2)
35:16 Halama našel hezky Máčka, který nezaváhal a snižuje na 2:5
35:08 Musil střílel z úhlu Horák vyráží
34:41 Nebezpečná střela hostů, Horák vyráží
33:31 Do dobré šance se dostal znovu Tábořík, Abraham chytá
31:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #15 Filip Blažek (5:1)
31:31 Stejná situace jako při čtvrtém gólu, Tábořík opět doráží
30:03 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
30:03 Střelu Blažka doráží do branky Tábořík a je to 4:1
28:38 Tlak domácích přerušen po odpískání postavení Táboříka v brankovišti, hosté vyhazují
26:53 Domácí hezky sehráli přečíslení 3 na 2, střela Pilíka trefuje pouze Abrahama v brance hostů
23:41 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Jan Žák, asistoval #18 Robert Hunsdorfer (3:1)
23:41 Hunsdorfer našel před brankou volného Žáka, který zvyšuje na 3:1 pro domácí
22:54 Rychlý protiútok domácích zakončil Hunsdorfer, Abraham chytá
20:58 Volf hledal před brankou osamoceného spoluhráče, přihrávka šla ale kousek za něj, a tak ji přeběhl a z akce nic nebezpečného nevzniklo
09:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Jiří Halama, asistoval #10 Zdeněk Malich (2:1)
09:53 Halamova střela přes obránce zapadla přesně k tyčce domácí branky a je sníženo na 1:2
09:40 Domácí vyhazují
07:32 Hosté v plném počtu, na konci přesilovky ještě střílel Drobný, ale Abraham vyráží nad branku
07:02 Drobný střílel přes obránce, ale netrefil branku
06:49 Hosté vyrazili do brejku, ale střela skončila mimo branku
02:38 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #38 Martin Volf, asistoval #46 Filip Tábořík (2:0)
02:38 A už je to 2:0. Tábořík našel Volfa, který měl dostatek času se podívat, kde je brankář, přesně zamířit a trefil se přesně nad nohu brankáře.
00:39 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #38 Martin Volf, asistoval #19 Jan Žák (1:0)
00:39 Domácí stejně jako včera vstupují skvěle do zápasu a dostávají se do vedení. Po hezké nahrávce od Žáka se trefuje VOlf
00:36 K první střele se dostal Malich, domácí obrana jí srazila nad branku