2:1
    Dominik BENEŠ
    (Fořt)

Ústecký kraj U17 - Královéhradecký kraj U17 2:1
branky: 2. Ondřej Kawulok, 30. Dominik Beneš - 28. Lukáš Kašpar; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Jiří Přeučil 8 - Jan Beneš 26; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:1
30:01 Hodnocení zápasu trenéra Ústeckého kraje: Bylo to velmi těžké a vyrovnané utkání, které mělo všechny parametry semifinále. I když jsme měli optickou převahu hry na míčku, soupeř předváděl velmi efektivní a kvalitní protihru, která jim vynesla vyrovnání. V závěru jsme byli šťastnější my. Děkuji soupeři za nádherný zápas.
30:01 Hodnocení zápasu trenéra Královéhradecký kraj: V zápase jsme se dvě třetiny prali sami se sebou. Ve 3. třetině jsme prokázali týmovost a bojovný výkon, kterým se budeme prezentovat v zápase o bronz. Díky za utkání.
30:00 Ukončení 3. části
29:57 GÓL Ústecký kraj U17! 2:1
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #16 Dominik Beneš, asistoval #15 Miroslav Fořt (2:1)
29:00 Timeout Ústecký kraj U17
29:00 Přátelé máme poslední minutu do konce 3 třetiny. V případě nerozhodného stavu bude následovat prodloužení 5 minut, 5 na 5, případně 3 nájezdy.
27:16 GÓL Královéhradecký kraj U17! 1:1
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil #31 Lukáš Kašpar, asistoval #15 Matyáš Velc (1:1)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
01:47 GÓL Ústecký kraj U17! 1:0
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #15 Miroslav Fořt (1:0)