5:3
    Adam HEMERKA
    (Kučera)

Jihomoravský kraj U17 - Olomoucký kraj U17 5:3
branky: 15. Michal Valachovič, 17. Martin Fajt, 21. Antonín Lavička, 28. Martin Fajt, 30. Adam Hemerka - 5. Filip Sedmera, 13. Tomáš Hanák, 26. Filip Sedmera; rozhodčí: Aleš Onderka - Josef Veselý; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 19 - Jan Vorálek 21; po třetinách: 0:1, 2:1, 3:1
30:00 Komentář trenéra OL kraje (Rubín Lukáš): Sehráli jsme pěkný zápas, rozhodli přesilové hry a na konci byl vidět rozdíl mezi kvalitou soutěží v jednotlivých krajích.
30:00 Komentář trenéra JM kraje (Kohút Rostislav): Velmi ospalý zápas, ve kterém nás nejvíce srážela nedisciplinovanost. Rozhodla poslední přesilová hra, kterou jsme úspěšně proměnili, díky soupeři.
30:00 Počet střel celkem: JM kraj - 26; OL kraj - 22;
30:00 Počet střel ve 3. třetině: JM kraj - 9; OL kraj - 10;
30:00 Ukončení 3. části
29:21 GÓL Jihomoravský kraj U17! 5:3
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #9 Adam Hemerka, asistoval #12 Vojtěch Kučera (5:3)
29:21 Hemerka zpečeťuje výhru trefou do prázdné brány.
29:18 Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
28:43 Timeout Jihomoravský kraj U17
28:11 OL kraji zbývají pouze 2 minuty na to, aby něco s tímhle zápasem ještě udělali a taky proto se teď snaží útočit a vyrovnat.
27:20 GÓL Jihomoravský kraj U17! 4:3
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #5 Martin Fajt, asistoval #9 Adam Hemerka (4:3)
27:20 A Fajt (JM kraj) rychle tuto přesilovku využívá a posílá JM kraj znovu do vedení.
27:07 Timeout Olomoucký kraj U17
27:07 Heller podruhé v tomto zápase na trestné lavici a JM kraj 3 minuty před koncem bude mít výhodu přesilové hry.
26:28 Kubíček vyrazil střelu ze zajímavé nacvičené strandartce OL kraje.
25:03 GÓL Olomoucký kraj U17! 3:3
Branku družstva Olomoucký kraj U17 vstřelil #5 Filip Sedmera, asistoval #7 Filip Heller (3:3)
25:03 A Sedmerovi už se to povedlo a srovnává na 3:3.
24:32 OL kraj usiluje o vyrovnání, jenže se momentálně nedokáže prosadit přes obranu JM kraje.
20:36 GÓL Jihomoravský kraj U17! 3:2
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #16 Antonín Lavička, asistoval #11 Lukáš Punčochář (3:2)
20:36 Lavička z ničeho nic v oslabení vykroužil na půlce a parádně trefuje bránu a posílá JM kraj do vedení.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel ve 2.třetině: JM kraj - 10; OL kraj - 8;
20:00 Ukončení 2. části
16:47 GÓL Jihomoravský kraj U17! 2:2
16:47 Vyrovnáno, pro Fajta to nebyl žádný problém, dostal přihrávku před prázdnou bránu od Hemerky.
15:03 JM kraj po snížení opět ožil a momentálně je více na míčku než OL kraj, který hrozí hlavně z rychlých protiútoků.
14:30 GÓL Jihomoravský kraj U17! 1:2
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #8 Michal Valachovič, asistoval #5 Martin Fajt (1:2)
14:30 Ve skrumáži před branou Vorálka se nejlépe zorientoval Valachovič a snižuje na 1:2.
13:50 Zmrzlý (OL kraj) nejprve zblokoval střelu JM kraje a následně se sám vydal do protiútoku, který sice zakončil, ale těsně vedle brány Kubíčka.
12:31 GÓL Olomoucký kraj U17! 0:2
Branku družstva Olomoucký kraj U17 vstřelil #6 Tomáš Hanák, asistoval #2 Adam Navrátil (0:2)
12:31 OL kraj měl přesilovku a i přesto se ocitli v brejku 2 na 1, který do prázdné zakončil Hanák.
11:24 Černovický (JM kraj) nepěkně u mantinelu strčil do Hellera (OL kraj) a jde si po právu odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v 1.třetině: JM kraj - 7; OL kraj - 4;
10:00 Ukončení 1. části
08:43 OL kraj si v přesilové hře moc šancí nevytvořil a tak vidíme už klasicky hru 5 na 5.
08:07 JM kraj zahrozil v oslabení, ale nakonec se do zakončení nedostal.
06:42 První vyloučení dnešního zápasu, OL kraj si zahraje přesilovou hru.
06:19 Opět po delším tlaku JM kraje se dostal OL kraj do brejku, ale tentokrát Kubíček chytá.
04:20 GÓL Olomoucký kraj U17! 0:1
Branku družstva Olomoucký kraj U17 vstřelil #5 Filip Sedmera bez asistence (0:1)
04:20 Ale z ničeho nic Sedmera (OL kraj) se dostal do brejku a nadvakrát překonal Kubíčka v bráně JM kraje.
03:48 OL kraj se stále nevymanil z tlaku JM kraje.
01:50 JM kraj zatím dle předpokladů aktivnější a výrazně lepším týmem.
01:18 Ani Benko (JM kraj) nadvakrát nepřekonal Vorálka.
00:53 Hned v první minutě se ocitl v dobré šanci Gold (JM kraj), ale nevyzrál na Vorálka v bráně OL kraje.
00:01 Začínáme, první buly vyhrál výběr OL kraje.
00:00 Tentokrát tady máme zápas ze druhé skupiny a to výběr Jihomoravského kraje proti výběru Olomouckého kraje.