4:7
    Ondřej GAZDA
    ()

Zlínský kraj U15 - Moravskoslezský kraj U15 5:7
branky: 20. Karel Man, 22. Jan Marcoň, 24. Jan Pavelec, 25. Martin Ležatka, 30. Josef Štourač - 12. Adam Zubek, 17. Adam Zubek, 18. Martin Gattnar, 23. Martin Gattnar, 29. Adam Zubek, 29. Šimon Soukup, 30. Ondřej Gazda; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Galuszka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Ondřej Buráň 8 - Filip Grill 5; po třetinách: 0:0, 1:3, 4:4
30:00 Komentář trenéra Zlínského kraje: V prvním utkání turnaje vyhrál tím klidnější na hokejkách a lépe kombinoval. My se musíme uklidnit a začít hrát více hlavou. Gratulujeme soupeři k vítězství.
30:00 Počet střel v zápase: 10:15
30:00 Komentář trenéra Moravskoslezského kraje: Utkání se hrálo od začátku nahoru dolů. Ve třetiny jsme měli více ze hry, ale ve třetí třetině nás Zlín zatlačil na naši polovinu a o naší výhře rozhodla produktivita první lajny.
30:00 Počet střel ve třetí třetině: 6:5
30:00 Ukončení 3. části
29:52 GÓL Zlínský kraj U15! 5:7
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil #17 Josef Štourač, asistoval #16 Ondřej Kahoun (5:7)
29:48 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 4:7
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #12 Ondřej Gazda bez asistence (4:7)
28:07 Timeout Zlínský kraj U15
28:07 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 4:6
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #17 Tomáš Janek (4:6)
28:03 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 4:5
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #5 Adam Zubek, asistoval #6 Štěpán Graf (4:5)
24:38 GÓL Zlínský kraj U15! 4:4
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil #7 Martin Ležatka, asistoval #6 David Ležatka (4:4)
23:01 GÓL Zlínský kraj U15! 3:4
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil #15 Jan Pavelec, asistoval #8 Kryštof Obadal (3:4)
22:22 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 2:4
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #11 Martin Gattnar, asistoval #5 Adam Zubek (2:4)
21:15 GÓL Zlínský kraj U15! 2:3
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil #11 Jan Marcoň bez asistence (2:3)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel v druhé třetině: 2:8
20:00 Ukončení 2. části
19:29 GÓL Zlínský kraj U15! 1:3
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil #13 Karel Man, asistoval #7 Martin Ležatka (1:3)
17:46 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 0:3
16:32 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 0:2
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #5 Adam Zubek, asistoval #13 Jakub Seibert (0:2)
11:55 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 0:1
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v první třetině : 2:2
10:00 Ukončení 1. části