6:3
    Šimon BARTOŠ
    (Gazda)

Moravskoslezský kraj U15 - Kraj Vysočina U15 6:3
branky: 5. Martin Gattnar, 5. David Lisztwan, 23. Marek Krmášek, 24. Štěpán Graf, 26. Adam Zubek, 29. Šimon Bartoš - 2. Pavel Rous, 27. Petr Zajíček, 27. Petr Zajíček; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Galuszka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Michael Chalupecký 8 - Libor Domkář 16; po třetinách: 2:1, 0:0, 4:2
30:00 Počet střel v zápase: 22:12
30:00 Počet střel ve třetí třetině: 8:6
30:00 Komentář trenéra Moravskoslezského kraje: Vyhráli jsme zaslouženě, soupeř útočil převážně z brejků, naštěstí je neproměňoval. Děkuji soupeři za utkání.
30:00 Komentář trenéra Vysočiny: Gratuluji soupeři k vítězství. Škoda že jsme neproměňovali naše šance, zejména ve druhé třetině.
30:00 Ukončení 3. části
28:45 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 6:3
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #3 Šimon Bartoš, asistoval #12 Ondřej Gazda (6:3)
26:43 Timeout Moravskoslezský kraj U15
26:43 GÓL Kraj Vysočina U15! 5:3
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil #8 Petr Zajíček, asistoval #19 Tomáš Kuchyňa (5:3)
26:12 GÓL Kraj Vysočina U15! 5:2
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil #8 Petr Zajíček, asistoval #10 Patrik Mynařík (5:2)
25:08 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 5:1
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #5 Adam Zubek, asistoval #6 Štěpán Graf (5:1)
23:10 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 4:1
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #6 Štěpán Graf, asistoval #5 Adam Zubek (4:1)
22:58 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 3:1
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #4 Marek Krmášek, asistoval #15 Šimon Soukup (3:1)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel v druhé třetině: 7:1
20:00 Ukončení 2. části
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v první třetině: 7:5
10:00 Ukončení 1. části
07:44 Trestné střílení družstva Moravskoslezský kraj U15 neproměnil #7 Daniel Chatrný.
04:28 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 2:1
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #14 David Lisztwan, asistoval #3 Šimon Bartoš (2:1)
04:16 GÓL Moravskoslezský kraj U15! 1:1
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil #11 Martin Gattnar, asistoval #5 Adam Zubek (1:1)
01:40 GÓL Kraj Vysočina U15! 0:1
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil #21 Pavel Rous, asistoval #3 David Novák (0:1)