6:7
    Jiří BECK
    ()

FbK Olymp Praha - 1. FBC DDM Děčín IV 6:7p
branky: 9. David Jurášek, 12. David Jurášek, 19. Ivan Petr, 20. Ivan Petr, 29. Vít Moučka, 56. Ivan Petr - 1. Jiří Astr, 13. David Matza, 46. Jiří Astr, 47. Tomáš Krauskopf, 48. Tomáš Krauskopf, 51. Martin Žáček, 70. Jiří Beck; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jan Dvořák 27, Filip Hejtík 7 - Petr Miško 36; po třetinách: 4:2, 1:0, 1:4, 0:1
70:00 Ukončení prodloužení
69:26 Komentář trenéra domácích: Utkání jsme si prohráli vlastními chybami. O víkendu nás čeká otočení série v Děčíně. Děkujeme soupeři za utkání.
69:26 Komentář trenéra hostů: Opět kvalitní a vyrovnané utkání, které rozhodlo šťastný gól. Pochvla klukům, kdy jsme se za nepříznivého stavu nepoložili a zápas dovedli do prodloužení. Zdravíme diváky u onlinu a doma uděláme vše pro to aby jsme sérii ukončili.
69:25 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 6:7
Vlastní branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #73 Jiří Beck (6:7)
69:25 Vlastní gól rozhoduje o vítězství Děčína. Stav série 2:0.
68:59 Štifter po krosové nahrávce zkouší od mantinelu, střela zblokována obráncem Děčína.
68:21 Hejtík opět podržel.
67:27 Přes minutu obránci Děčína drží balón, očividně se jim moc hrát nechce a věří si na nájezdy.
65:56 Dáda zkouší z voleje. Miško se stačil přesunout.
64:58 Hejtík teď podržel, ramenem vyráží.
63:59 Obrovská šance Olympu. Střela Štifter. První dorážka Moučka. Druhá Havel. Stále ovšem nerozhodnuto.
62:52 Děčín nenechává prostor hráčům Olympu. Petr se pokusil z první, trefuje strop.
62:37 Petrem tečovaný nához Becka nerozhodl.
62:09 Oba týmy hrají velice opatrně.
60:59 Obránci Děčína zastavili postup Olympu vpřed a získávají balón.
60:01 Buly vyhrál Olymp. Děčín ihned stahuje.
59:59 Pět minut neskutečného nasazení na obou stranách, jdeme do prodloužení.
55:00 GÓL FbK Olymp Praha! 6:6
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #73 Jiří Beck (6:6)
55:00 Přesnou střelou k bližší tyčce Petr trestá špatné postavení gólmana Děčína.
53:15 Olymp ve třetí třetině zatím nemálo chybuje a stálo jej to vedení. Pokud chce výhru, měl by se hodně rychle probrat a uklidnit emoce.
50:56 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 5:6
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #13 Martin Žáček, asistoval #62 Tomáš Krauskopf (5:6)
50:56 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Filip Hejtík družstva FbK Olymp Praha
50:56 Neskutečná střela Žáčka od mantinelu.
47:56 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 5:5
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #62 Tomáš Krauskopf, asistoval #13 Martin Žáček (5:5)
47:56 Máme srovnáno. První gól padnul s velkou dávkou štěstí, ale rozhodně Děčín nastartoval a začíná hrát taktéž velice důrazně.
46:42 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 5:4
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #62 Tomáš Krauskopf, asistoval #93 Jiří Astr (5:4)
45:45 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 5:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #93 Jiří Astr, asistoval #13 Martin Žáček (5:3)
45:29 Olymp v plném počtu.
43:35 Přesně na povel hráči domácích začali 'jezdit' hokejkami a v hale není slyšet jiného zvuku.
42:02 Hra je neustále přerušována drobnými fauly.
39:54 Tutovku Děčína neproměňuje Petrášek a do další třetiny budeme vstupovat beze změny skóre.
38:24 Miško překvapen střelou Petra z rohu.
35:28 Po standardní situaci Děčína těsně před malým brankovištěm domácích se halou rozléhá smích diváků.
34:26 Další v šanci Fidler, taktéž míří mimo branku Olympu.
33:47 Astr si bude dlouho vyčítat tuhle neproměněnou šanci.
32:09 Jurášek teď zablokoval nebezpečnou střelu z výběhu děčínského obránce.
28:18 GÓL FbK Olymp Praha! 5:2
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #22 Vít Moučka, asistoval #81 Jakub Lipus (5:2)
28:18 Balónek přesně po ose Dušek - Lipus - Moučka, který nečekaně vystřelil a přesně umístil do branky Miška.
27:04 Olymp převážně u míčku, Děčín stažený na své polovině.
25:16 Domácí opět v plném počtu.
22:38 Olymp nenechává Děčín dlouho v klidu na balónku.
19:10 GÓL FbK Olymp Praha! 4:2
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #37 David Jurášek (4:2)
19:10 Další branka Olympu v síti hostí z hokejky Petra. Dnes to nebudou mít děčínští jednoduché pokud rychle nenajdou recept na dnešní bojovnost domácích.
18:29 GÓL FbK Olymp Praha! 3:2
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #33 Ivan Petr, asistoval #11 Ondřej Štifter (3:2)
18:29 Minuta ticha, při kterém se hra přelévala ze strany na stranu v maximálním tempu, je protnuta radostnými výkřiky fanoušků domácích.
17:02 Další střela Olympu, tentokrát Petr míjí.
16:37 Nebezpečná střela Vomočila.
12:58 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 2:2
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #93 Jiří Astr (2:2)
12:58 Dlouho si domácí celek vedení neudržel. Dvořák svůj tým teď nepodržel, obdržel přesný gól do vinglu.
11:46 GÓL FbK Olymp Praha! 2:1
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #73 Jiří Beck (2:1)
11:46 Hráči Olympu jsou dnes mnohem bojovnější. Beck na středu se nenechal obehrát, v souboji vybojoval balón a poslal ho Juráškovi před bránu.
08:25 GÓL FbK Olymp Praha! 1:1
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #33 Ivan Petr (1:1)
08:25 Máme srovnáno. Na hře domácích je dnes vidět mnohem větší chuť po gólu.
06:28 Tým domácích v plném počtu.
05:37 Petr teď ve velké šanci, bohužel příklepem trefil pouze nohu gólmana hostů.
02:52 Domácí dnes hrají úplně jinak, nenechávají hned od začátku Děčínu tolik prostoru.
00:50 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 0:1
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #93 Jiří Astr, asistoval #12 David Matza (0:1)
00:50 A máme tu první gól utkání. Vedení se ujímají hosté.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostí.