• 44 43:22
    5:7
    ()

Sokol Pardubice - itelligence Bulldogs Brno 5:7
branky: 16. Lukáš Kučera, 23. Petr Kučera, 26. Matěj Gregor, 33. Adam Šmíd, 36. Lukáš Kučera - 5. Antonín Lavička, 10. Matěj Pála, 15. Tomáš Kotačka, 22. Ondřej Tomík, 38. Oliver Gold, 41. Michal Valachovič, 44. Michal Valachovič; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 64; zásahy brankářů: Martin Haleš 14 - Jakub Flek 15; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:3
45:00 Komentář trenéra hostu paní Úlehlové : Po dobrém vstupu do zápasu jsme věřili v naše vítězství, které se potvrdilo. Děkujeme fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.
45:00 Komentář trenéra domácích pana Ladislava Štancla: Myslel jsem si, že zápas rozhodne naše prospaná první třetina, ale mýlil jsem se. Od druhé třetiny jsme byli lepším týmem a zápas jsme otočili. Závěr utkání se mi těžko hodnotí, protože si myslím, že tohle do dorosteneckého florbalu absolutně nepatří, ale na to jsem malý pán. Náš tým si zaslouží pochvalu, že zápas dohrál s hlavou nahoře a se ctí.
43:22 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michal Valachovič bez asistence (5:7)
42:56 Timeout Sokol Pardubice
40:27 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michal Valachovič, asistoval #95 Tomáš Kotačka (5:6)
37:53 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #51 Oliver Gold, asistoval #2 Tomáš Jedlička (5:5)
35:51 GÓL Sokol Pardubice! 5:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (5:4)
32:06 GÓL Sokol Pardubice! 4:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #97 Matěj Gregor (4:4)
25:06 GÓL Sokol Pardubice! 3:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #97 Matěj Gregor, asistoval #47 Adam Šmíd (3:4)
22:49 GÓL Sokol Pardubice! 2:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #93 Petr Kučera, asistoval #98 Matouš Sákra (2:4)
21:13 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #63 Ondřej Tomík, asistoval #55 Martin Fajt (1:4)
15:25 GÓL Sokol Pardubice! 1:3
14:01 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #95 Tomáš Kotačka, asistoval #55 Martin Fajt (0:3)
09:45 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #7 Matěj Pála, asistoval #57 Jakub Laus (0:2)
04:29 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #16 Antonín Lavička, asistoval #7 Matěj Pála (0:1)