45
  • 45 44:09
    Bohemians

itelligence Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:2
branky: 9. Jan Černovický, 11. Jan Černovický - 35. Jiří Kratina, 39. Jiří Kratina; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Jakub Flek 10 - Jakub Zavřel 21; po třetinách: 2:0, 0:0, 0:2
45:00 Komentář trenéra domácích Rostislava Kohúta: Po prvním poločase je stav 2:2, děkujeme soupeři za fairplay první poločas. Těšíme se na večerní zápas.
45:00 Komentář trenéra hostí Martina Formana: Výtečný gólman, tak se rodí velké úspěchy. Zlepšíme všechno a po obědě se těšíme na odvetu. Hlavně by to chtělo dávat góly. Děkujeme buldokům sportu zdar odpoledne!
45:00 Střely ve 3. třetině: 6 - 4
44:09 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
38:54 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #7 Theodor Caban (2:2)
34:28 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
30:00 Střely ve 2. třetině: 9 - 4
15:00 Střely v 1. třetině: 8 - 4
10:11 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #22 Jan Černovický, asistoval #7 Matěj Pála (2:0)
08:38 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #22 Jan Černovický, asistoval #57 Jakub Laus (1:0)