13:1
    Vojtěch JANEČEK
    (Sedláček)

FBC Liberec - Hippos Žďár n/S. 13:1
branky: 3. Jakub Stejskal, 6. Lukáš Macháč, 7. Jakub Stejskal, 8. Filip Smutný, 9. Filip Kapitán, 13. Jakub Stejskal, 14. Jakub Horník, 24. Filip Smutný, 25. Šimon Stránský, 25. Martin Kašínský, 26. Šimon Šteinfest, 27. Šimon Stránský, 27. Vojtěch Janeček - 1. Pavel Rous; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Lukáš Polanský; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Andreas Karel Vogt ? - Adam Sochor ?, Daniel Pelikán ?; po třetinách: 7:1, 6:0
27:25 Utkání přihlíží 59 diváků, děkujeme.
26:58 GÓL FBC Liberec ! 13:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #80 Daniel Sedláček (13:1)
26:25 Liberec přidává ve sledu několika minut další čtyři góly a suverénně kráčí do čtvrtfinále.
26:08 GÓL FBC Liberec ! 12:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Šimon Stránský, asistoval #12 Jonáš Rais (12:1)
25:38 GÓL FBC Liberec ! 11:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Šimon Šteinfest, asistoval #12 Jonáš Rais (11:1)
24:25 GÓL FBC Liberec ! 10:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #92 Martin Kašínský, asistoval #22 Filip Smutný (10:1)
24:13 GÓL FBC Liberec ! 9:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Šimon Stránský, asistoval #32 Jakub Stejskal (9:1)
23:59 Po pohledné akci tří hráčů před bránou Žďáru Liberec navyšuje v přesilové hře své vedení.
23:39 GÓL FBC Liberec ! 8:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #8 Šimon Stránský (8:1)
21:54 Zápas běží v poklidném tempu,domácí kontrolují svůj náskok.
15:01 Hostující tým zkouší štěstí do druhé poloviny zápasu s novým gólmanem.
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Daniel Pelikán družstva Hippos Žďár n/S.
13:46 GÓL FBC Liberec ! 7:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #66 Lukáš Macháč (7:1)
12:35 Domácí navyšují vedení a nad Žďárem vedou již o 5 branek.
12:34 GÓL FBC Liberec ! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #5 Filip Kapitán (6:1)
11:50 Ve velké šanci žďárský Lukáš Krčál ale trefuje pouze domácího gólmana.
08:30 Po úvodním gólu Žďáru následuje smršť Liberce, který po osmi minutách vede rozdílem 4 branek
08:27 GÓL FBC Liberec ! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #32 Jakub Stejskal (5:1)
07:08 GÓL FBC Liberec ! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #80 Daniel Sedláček (4:1)
06:21 GÓL FBC Liberec ! 3:1
05:26 GÓL FBC Liberec ! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #73 Vojtěch Wiener (2:1)
02:57 GÓL FBC Liberec ! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #12 Jonáš Rais (1:1)
00:18 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #11 Pavel Rous, asistoval #15 Tomáš Hrubý (0:1)