5:4
    David TAMPIER
    (Láska)

FBC Liberec B - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:4p
branky: 6. Adam Štěpán, 31. Jan Šoltys, 43. David Horáček, 58. Jan Šoltys, 61. David Tampier - 9. David Malkus, 11. Lukáš Porazil, 29. Jáchym Kellar, 55. David Malkus; rozhodčí: Jan Rubáš - Karel Švec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Adam Ráliš 16 - Vojtěch Horák 18; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 1:0
60:45 GÓL FBC Liberec B! 5:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 David Tampier, asistoval #22 Ladislav Láska (5:4)
60:45 Komentář trenéra domací: Dneska super ubojované utkání, které skončilo k našemu prospěchu. Soupeři děkujeme za férové utkání a přejeme hodně štěstí v neděli
60:45 Komentář trenéra hostí:I přes jednogólový rozdíl po celý zápas jsme byli spíše v roli obránců výsledku. Soupeř nás dostával pod tlak a četnost střel vedla ke srovnání zápasu.V prodloužení trefená střela ze standardní situace a hotovo. Děkujeme Liberci za zápas.
60:45 Nacvičená standartní situace znamená dva body pro domácí a bombou rozhoduje Tampier
60:30 Na balonku domácí
57:05 GÓL FBC Liberec B! 4:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #39 David Horáček (4:4)
57:05 Po krásné kombinaci je srovnáno
55:34 Pecháček po tvrdém hitu zůstal chvíli ležet na zemi ale je v cajku
55:00 Šoltys netrefuje prázdnou bránu
54:20 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #28 Pavel Honzík (3:4)
54:20 Hosté se dostali k domácí kase a jsou ve vedení
53:00 Kapitán domácích Láďa Láska trhá podlahu jak jezdí z jedné strany na druhou a hasí hostující brejk
51:17 Tampier nám ukázal něco ze svých kouzelnických triků a prošel půl hřiště jako nůž máslem
48:36 Plzeň tlačí domácí a pokouší se o gól
45:56 Baseballovým úderem Tampier překvapil hosty i domácí a celou halu ale stejně neskóroval
45:02 Tyčka po průniku domácího obránce
42:46 GÓL FBC Liberec B! 3:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček bez asistence (3:3)
42:46 Momentálně skandují rodiče Horáčkovi neboť jejich syn srovnal skóre zápasu
41:08 Domácí fans vytvářejí bouřlivou atmosféru, jmenovitě tedy rodiny Šoltysů a Štěpánů
40:14 Hosté nastřelují břevno
39:59 Adam Štěpán v poslední vteřině nachytal presujícího útočníka hostů a tím končí druhá část
37:31 Domácí Matocha před prázdnou bránou napálil z metru břevno
30:23 GÓL FBC Liberec B! 2:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #64 František Příhoda (2:3)
30:23 Narozeninový gól Jana Šoltyse znamená snížení na 2:3. Svůj fík posílá své lásce a rodičům v hledišti
28:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Jáchym Kellar, asistoval #4 Jiří Kuthan (1:3)
28:41 Táhlou střelou nad rameno hosté zvyšují svůj náskok.
26:00 Jára Štěpán přešel přes 2 až 3 hráče řadou kliček ale golaso nevsítil
24:46 Domácí pod tlakem, hosté se dostávají do loženek ale golman zatím kryje
23:48 Len sa trela moc nechýbalo, břevínko od domácího Jánka Šoltyse
21:28 Druhá třetina začala takzvaně z 'vostra',jedna šance za druhou na obou stranách. Diváci jsou opět ve varu
10:36 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #66 Lukáš Zápal (1:2)
10:36 Plzeň se po tlaku dostává do vedení
08:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
08:27 Hosté kombinací do prázdné kasy vyťukali domácí obranu a srovnávají.
05:06 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #25 Adam Štěpán, asistoval #34 Jaroslav Štěpán (1:0)
05:06 Já na bráchu a brácha na mě a neuvěřitelnou střelou od půlky propálil Bombarďák Ádos hostujícího čapajeva.
00:49 Vyloučen hráč #22 Ladislav Láska družstva FBC Liberec B na 2 minuty za vražení zády