7:1
    David HORÁČEK
    (Šoltys)

FBC Liberec B - FBC ROKYCANY 7:1
branky: 6. Adam Štěpán, 12. Jan Šoltys, 24. Jaroslav Štěpán, 54. Jaroslav Štěpán, 58. Adam Štěpán, 59. Adam Štěpán, 60. David Horáček - 41. Jan Korelus; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 11 - Lukáš Nohovec 22; po třetinách: 2:0, 1:0, 4:1
60:00 Komentář vedoucího hostí: Naše stálé opakující chyby nám prohrávají zápasy. Máme pořád co zlepšovat. Gratulujeme soupeři a děkujeme za zápas.
60:00 Komentář vedoucího domácí: Dneska o trošku míň florbalovější utkání. Nicméně pro nás s tříbodovým ziskem. Můžu říct, že jsme celý víkend fungovali podle představ
60:00 Celkový počet střel: 28-12
60:00 Počet střel: 11-2
59:27 GÓL FBC Liberec B! 7:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #61 Jan Šoltys (7:1)
58:46 GÓL FBC Liberec B! 6:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #25 Adam Štěpán bez asistence (6:1)
57:30 Timeout FBC ROKYCANY
57:03 GÓL FBC Liberec B! 5:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #25 Adam Štěpán, asistoval #34 Jaroslav Štěpán (5:1)
53:45 GÓL FBC Liberec B! 4:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #34 Jaroslav Štěpán, asistoval #25 Adam Štěpán (4:1)
40:42 GÓL FBC ROKYCANY! 3:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #6 Jan Korelus, asistoval #8 Radek Orosz (3:1)
40:00 Počet střel: 8:4
31:13 Vyloučen hráč #25 Adam Štěpán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
24:33 Vyloučen hráč #20 Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za zdržování hry
23:35 GÓL FBC Liberec B! 3:0
20:00 Počet střel: 9:6
11:13 GÓL FBC Liberec B! 2:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #7 David Tampier (2:0)
05:19 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #25 Adam Štěpán, asistoval #69 Dominik Hiadlovský (1:0)