58
  • 58 57:24
    Č. Lípa

FBC Liberec B - FBC Česká Lípa B 5:4
branky: 4. Ladislav Láska, 7. David Tampier, 19. David Tampier, 32. Jakub Pecháček, 53. David Horáček - 12. Petr Procházka, 14. Karel Veber, 17. Petr Fišer, 28. Karel Veber; rozhodčí: Michal Honíšek - Milan Starý; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 26 - Jiří Faltejsek 34; po třetinách: 3:3, 1:1, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích Ladislava Lásky: 'Dnešní vítězství se nerodilo snadno, o to cennější tři body. Pozitivem jsou jen čtyři obdržené branky a dobře zvládnutý závěr. Díky soupeři a šťastnou cestu domů.' Komentář trenéra hostí Martina Bezoušky: 'Dnes vyhrál mladší tým. Díky soupeři za zápas.'
60:00 Střely ve 3. třetině Liberec 18, Česká Lípa 8
59:59 3 body zůstávají pod Ještědem
58:40 Lípa pod tlakem trojce Tampier, Šoltys, Horáček
57:24 Timeout FBC Česká Lípa B
57:10 Faltejsek přilepil Blechovu střelu do svých rukou
56:05 Liberec drží balonek pod kontrolou v oslabení
54:13 Vyloučen hráč #25 Adam Štěpán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:56 GÓL FBC Liberec B! 5:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #11 David Tampier (5:4)
52:56 Tampier střelou z půlky trefil golmana hostí a Horáček svým důrazem vstřelil branku
51:24 Leksa v tvrdém souboji s Vebrem
48:30 Zdravotník opečovává zraněnýho Lásku
48:17 Štěpán poslal tvrdě k zemi hráče hostů
45:38 Hosté v plném počtu
44:06 Liberec má přesilovku
43:37 Vyloučen hráč #48 Jan Dudek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání
41:53 Vyloučen hráč #23 Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:01 Liberec vyhrál buly
39:59 Střely po 2. třetině Liberec 10, Česká Lípa 11
39:21 Domácí v plném počtu
38:50 Horáček blokuje střelu z půlky
37:06 Vyloučen hráč #23 Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
36:42 Chyna podržel domácí
36:00 Hosté v plném počtu
35:08 Po souboji v rohu Láska zůstává ležet
34:44 Láska po nádherné souhře trefuje břevno
33:54 Vyloučen hráč #19 Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování
31:09 GÓL FBC Liberec B! 4:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #47 Tomáš Jakubík (4:4)
31:09 Parádní akce Šollar, Jakubík a Pecháček, který vymetl pavučiny v brance hostů
27:19 Veber prošel obranou domácích a zakončil na bližší Chynovi branky
27:13 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #91 Karel Veber, asistoval #56 Lukáš Smolnický (3:4)
23:10 Horáček zachytil střelu Lípy a vydal se do protiútoku domácích, ale branka to opět není
21:50 Štěpán proběhl hřiště jak nůž máslem, ale branku minul
20:41 Šoltys kombinoval s Tampierem, ale střílí vedle
19:59 Střely po 1. části Liberec 11, Česká Lípa 11
18:23 GÓL FBC Liberec B! 3:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 David Tampier, asistoval #42 František Příhoda (3:3)
18:23 Standardní situace jako z učebnice a Liberec srovnává na 3:3
18:20 Vyloučen hráč #56 Lukáš Smolnický družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
17:36 Láska blokuje nebezpečnou střelu z půlky
16:48 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #42 Petr Fišer bez asistence (2:3)
16:36 Růžička jedovatou střelou prověřil golmana hostí
13:55 Chyna se otáčí po střele z půlky a loví balónek z branky
13:53 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #91 Karel Veber, asistoval #19 Petr Procházka (2:2)
13:19 Šollar blokuje střelu hostí
11:26 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #24 Martin Bezouška (2:1)
11:20 Liberec si nepohlídal rychlou rozehru Lípy a je z toho branka hostů
08:40 Chyna chytá balónek.
06:20 GÓL FBC Liberec B! 2:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 David Tampier, asistoval #39 David Horáček (2:0)
06:20 Nádherná souhra Šoltys, Horáček, Tampier končí gólem.
03:20 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #22 Ladislav Láska, asistoval #11 David Tampier (1:0)
03:20 Příhoda zastavil protiútok hostí a založil akci domácích, ale gól z toho nepadl.
00:12 Šoltys střelou golfem prověřil golmana hostí