7:3
    Robert KUBICA
    (Vondrovic)

Florbalová škola Plzeň A - SK Jiskra Domažlice 7:3
branky: 3. Ondřej Budek, 29. Matěj Surák, 32. Ondřej Budek, 35. Ondřej Valíček, 49. Dalibor Berka, 50. Ondřej Budek, 54. Ondřej Budek - 30. Ondřej Baroch, 43. Vojtěch Kuneš, 57. Robert Kubica; rozhodčí: Filip Rybnikár - Nikola Staňková; vyloučení: 1:4 + Tomáš Havlíček 5; využití: 3:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jaroslav Hlaváč 19 - Patrik Kouřík 28; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:2
60:00 Komentář trenéra hostů: Špatná koncovka, zbytečné vyloučení. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích: Hodně bojovné utkání jsme rozhodli hlavně díky přesilovým hrám a výbornému výkonu našeho golmana. Děkujeme soupeři za zápas.
56:16 GÓL SK Jiskra Domažlice! 7:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #89 Robert Kubica, asistoval #68 Martin Vondrovic (7:3)
53:04 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 7:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #22 Marek Firla (7:2)
50:59 Vyloučen hráč #81 Luboš Řezáček družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:20 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 6:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #29 Petr Torma (6:2)
48:55 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 5:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #23 Dalibor Berka, asistoval #97 Matěj Surák (5:2)
46:34 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Kuneš družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
45:46 Vyloučen hráč #11 Tomáš Havlíček družstva SK Jiskra Domažlice na 5 minuty za hrubost
42:58 GÓL SK Jiskra Domažlice! 4:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #13 Vojtěch Kuneš, asistoval #14 Dominik Vraštil (4:2)
34:11 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #16 Ondřej Valíček, asistoval #71 Jakub Vandák (4:1)
32:00 Vyloučen hráč #8 Ondřej Stach družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za špatné střídání
32:00 Hosté nezvládli napočítat do pěti, a proto budou hrát následující dvě minuty ve čtyrech za špatné střídání.
31:31 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 3:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #97 Matěj Surák (3:1)
29:12 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Baroch, asistoval #97 Patrik Kouřík (2:1)
29:12 Jelikož Tommy Janouškovec oslavoval gól, který bohužel nepadl, hosté snižují na 2:1. Klasické nedáš dostaneš.
28:32 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #97 Matěj Surák, asistoval #16 Ondřej Valíček (2:0)
28:32 Matěj Surák to vzal v přesilové hře na sebe a zvyšuje na 2:0.
27:11 Vyloučen hráč #5 Jan Holub družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:11 Síly na hrací ploše se vyrovnaly, hostující Holub byl vyloučen za vrážení.
25:41 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nesportovní chování
25:41 Hosté si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Hráč domácího týmu Budy stále nemůže pochopit za co. I z hlediště se ozývá: ,,Coooo?'
24:50 Domácí kapitán Vandák znovu na zemi, klasika.
24:01 Po dalším zaváhání domácí obrany (v hlavní roli Tomáš Janouškovec) hosté znovu nedávají vyloženou šanci.
23:38 Mates Surák sám před hostujícím gólmanem neproměňuje, stav nadále 1:0.
21:10 Po další fatální chybě Dalibora Berky byla k vidění další velká příležitost hostujícího týmu. Naštěstí pro domácí, Domažlice jsou v útoku impotentní.
19:59 Máme za sebou první třetinu. Byl k vidění aktivní a vcelku bojovný florbal, nicméně chybělo to hlavní, a to je více gólů.
18:00 V domácím klubu to začíná vřít, po výměně několika ,,názorů' mezi Trnkou a Buchtou mají míček hosté.
14:37 Krásný obranný zákrok Tormiče, nicméně Dali fauluje a hosté jsou znovu u míčku.
10:20 Dali dostal kopačku do svého pivního pupíku.
08:27 Tommy Janouškovec se odhodlal ke střele z půlky, jelikož by to dál nedoběhl, nicméně střela končí mimo bránu.
06:37 A na druhé straně se zaskvěl hostující gólman po klasické souhře Trny Vandy.
05:10 Po fatálu domácího beka Daliho měli hosté velkou šanci, nicméně domácí gólman likviduje.
04:10 Jeden z prvních zákroků v divizi si připisuje domácí gólman Jarda Hlaváč.
03:00 Hala bouří. Do haly se přišla podívat legenda domácího týmu, nyní tahounem týmu Olymp Praha B, Václav ,,Forest' Lauda.
02:12 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:0
02:12 Mladé pušky týmu domácích si otevírají gólový účet. Po klasické souhře Sury Budy vidíme první gól.
00:01 Dámy a pánové, vítáme Vás u dnešního zápasu divize A mezi FbŠ Plzeň a Domažlicemi. Hala Západočeské univerzity slušně naplněna a diváci jsou natěšeni na kvalitní florbal, tak jak jsme od domácích borců zvyklí.