5:8
    Jiří ŠPAK
    ()

FBC ROKYCANY - FBC Panthers Liberec 5:8
branky: 25. Martin Fiala, 34. Vojtěch Vlach, 40. Radek Orosz, 50. Jakub Svejkovský, 56. Lukáš Bendek - 1. Jan Burkoň, 6. Tomáš Szabo, 14. Pavel Hůza, 37. Jan Burkoň, 42. Pavel Hůza, 46. Tomáš Szabo, 52. Filip Munzar, 60. Jiří Špak; rozhodčí: Michal Žáček - Lukáš Starý; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec 33 - Lukáš Pfeiffer 26; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích (Jakub Boháč): tento zápas nám bohužel prohrála první třetina, kdy jsme dostali tři branky. Druhá a třetí třetina byla od nás už o něco lepší, tvořili jsme si šance a dokázali jsme i proměnit. Do dalších zápasů se musíme poučit z našich osobních chyb. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů (Tomáš Szabo): Super zápas. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině 12:14.
59:40 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak bez asistence (5:8)
58:40 domácí jdou do 6
58:22 Timeout FBC ROKYCANY
58:19 zazvonila tyč branky Rokycan po vytočení libereckého útočníka před bránu
56:17 Vyloučen hráč #7 Jakub Král družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
55:21 GÓL FBC ROKYCANY! 5:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (5:7)
52:51 Vyloučen hráč #25 Martin Fiala družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hra bez florbalky
52:39 Trestné střílení družstva FBC ROKYCANY neproměnil #7 Jakub Král.
51:51 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #21 Filip Munzar, asistoval #3 Jiří Špak (4:7)
49:20 GÓL FBC ROKYCANY! 4:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #77 Jakub Svejkovský, asistoval #22 Jakub Košař (4:6)
49:10 Domácím se nepodařilo využít přesilovky
46:48 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
45:51 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #88 Pavel Hůza (3:6)
44:20 Po zmateném střídaní Rokycan domácí brankář předvedl parádní zákrok.
43:30 liberecká střela od mantinelu minula Nohovcovu bránu.
41:02 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #13 Martin Tomas (3:5)
40:00 počet střel na bránu ve druhé třetině 12:15
39:46 GÓL FBC ROKYCANY! 3:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #18 Radek Orosz, asistoval #9 Dan Mikulič (3:4)
39:20 další výborný zákrok Nohovce po pěkné liberecké akci
36:41 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #21 Filip Munzar (2:4)
34:16 nebezpečná střela panterů o kousek minula Nohovcovu bránu
33:59 GÓL FBC ROKYCANY! 2:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Vojtěch Vlach, asistoval #7 Jakub Král (2:3)
32:41 Vyloučen hráč #11 Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře
29:10 Pozorný Nohovec chytá nebezpečnou libereckou střelu a uklidňuje situaci
27:39 Další slibná šance domácího celku.
26:20 Soukup nahozením od půlky prověřil pozornost libereckého brankáře
24:10 GÓL FBC ROKYCANY! 1:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #10 Martin Štván (1:3)
21:46 Přes velký tlak domácích se stále nedaří skorovat
20:00 střeli na branku v 1. třetině 7:12
19:34 domácí nevyužili přečíslení 3 na 1.
18:59 krasný zákrok rokycanského brankáře
15:22 Jakub král prověřil libereckého brankáře nebezpečnou střelou od půlky.
13:31 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #42 Teemu Tuhkanen (0:3)
10:35 Jakub král vypálil nebezpečnou střelu od půlky hřiště, bohužel byla zblokovaná
09:30 Hra je nahoru dolu, ale domácím se nedaří vstřelit branku.
05:50 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #10 Jan Burkoň (0:2)
04:21 po rychlém protiútoku Vitouše se bohužel nepodařilo domácím skorovat.
00:12 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #18 Tomáš Szabo (0:1)