• 59 58:19
    9:3
    (Pilík)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Liberec B 9:3
branky: 10. Pavel Honzík, 19. Ondřej Kuhajda, 19. Pavel Honzík, 33. Tomáš Katolický, 36. David Malkus, 40. Jiří Kuthan, 49. Pavel Honzík, 58. Jiří Löffelmann, 59. David Malkus - 6. Jan Havrda, 23. Jakub Pecháček, 47. Jan Šoltys; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Jiří Cisler 22 - Daniel Kupec 24; po třetinách: 3:1, 3:1, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Díky trpělivému a týmovému výkonu jsme si došli pro 3 body. Děkuji hráčům za předvedenou hru. Pochvala i soupeři za sympatický výkon.
60:00 Komentář vedoucího hostů (František Příhoda): Těžký zápas, kde jsme tahali za kratší konec. Soupeř nás přehrál hlavně fyzicky. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely na branku ve druhé třetině: domácí - 11 , hosté - 9
58:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #42 Lukáš Pilík (9:3)
57:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #68 Jiří Löffelmann, asistoval #12 Filip Horčička (8:3)
55:35 Vyloučen hráč #35 Tomáš Brožek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za držení
48:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #28 Pavel Honzík, asistoval #42 Lukáš Pilík (7:3)
46:39 GÓL FBC Liberec B! 6:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #71 Marek Čmugr (6:3)
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: domácí - 12, hosté - 8
39:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Jiří Kuthan, asistoval #12 Filip Horčička (6:2)
35:21 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #97 Tomáš Katolický (5:2)
32:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #28 Pavel Honzík (4:2)
22:39 GÓL FBC Liberec B! 3:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #39 David Horáček (3:2)
21:52 Vyloučen hráč #12 Filip Horčička družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
20:00 Střely na branku v první třetině: domácí - 12, hosté - 8
18:57 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #28 Pavel Honzík, asistoval #69 David Malkus (3:1)
18:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda bez asistence (2:1)
09:21 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #28 Pavel Honzík, asistoval #97 Tomáš Katolický (1:1)
05:24 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #35 Tomáš Brožek (0:1)