8:6
    Tomáš HUDÍK
    (Böhme)

Florbal Teplice - FBC Česká Lípa B 9:6
branky: 2. Michal Stejskal, 7. Martin Pechatý, 9. Vojtěch Legner, 20. David Gebhardt, 22. David Gebhardt, 39. Vojtěch Legner, 50. Martin Severa, 53. Vojtěch Legner, 60. Lukáš Rudiš - 7. Matěj Hladík, 30. Tomáš Hudík, 40. Matěj Hladík, 42. Lukáš Smolnický, 58. Matěj Hladík, 60. Tomáš Hudík; rozhodčí: Lukáš Čech - David Scholz; vyloučení: 5 + Michal Stejskal 5:2; využití: 0:2; diváků: 83; zásahy brankářů: Lukáš Topš 32 - Marek Kocourek 32; po třetinách: 4:1, 2:2, 3:3
60:00 Komentář k utkání od vedoucího týmu Florbal Teplice, Aleše Kotase: Dnešní zápas byl ve stylu emocí, kdy jsme se nechali zbytečně vykolejit, ačkoliv jsme měli zápas pod kontrolou. Každopádně důležité 3 body, které se počítají. Do příštího zápasu budeme o to silnější. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář k utkání od trenéra České Lípy: Bohužel rozhodlo nevyužítí našich přesilových her. Hlavně přesilovka 5:3, kdy jsme dali jen jeden gol. Toto je náš dlohodobý problém. Děkujeme soupeři za zápas
60:00 Střely v poslední třetině 11:14 pro hosty
59:59 Konec dobré, všechno dobré. Teplice nakonec berou tři body. I když po první třetině to vypadalo na jednodušší zápas.
59:48 GÓL Florbal Teplice! 9:6
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #6 Lukáš Rudiš, asistoval #79 Vojtěch Legner (9:6)
59:18 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #71 Tomáš Hudík, asistoval #13 David Böhme (8:6)
58:35 Ale míček mají domácí, takže Kocourek nejde z branky
58:11 Po timeoutu České Lípy to vypadá, že ještě budou chtít něco udělat se zápasem a pravděpodobně zkusí hru bez brankaře
57:04 Timeout FBC Česká Lípa B
57:04 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #14 Matěj Hladík, asistoval #19 Petr Procházka (8:5)
56:52 Teplice od druhé části hrají hodně často s méně hráči v poli, a oslabení 5:4 jim docela jde. Opět se ubránili
54:51 Vyloučen hráč #66 Ivo Harák družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra na zemi
52:19 A Vojta Legner dnes hatrick
52:18 GÓL Florbal Teplice! 8:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #79 Vojtěch Legner, asistoval #6 Lukáš Rudiš (8:4)
51:20 A toto oslabení hrají Teplice opravdu s přehledem a České Lípě i zatápějí
50:14 Vyloučen hráč #16 Lukáš Vyskočil družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost
49:56 A Martin Severa dává zapomenout na problémy domácích posledních 15 minut a zvyšuje skóre
49:55 GÓL Florbal Teplice! 7:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #28 Martin Severa, asistoval #79 Vojtěch Legner (7:4)
48:55 A hraje se 5:5, domácí ubránili a hned z protiútoku Harák trefuje tyč českolipské branky
48:20 Hosté přesilovku nehrají špatně, ale z první netrefují branku
47:00 Polovina přesilovky je pryč, a Teplice se zatím srdnatě brání
44:50 Jedno vyloučení střídá druhé, už ani nevím kdy se hrálo v plném počtu. Ale zápas vůbec není tak tvrdý, jak by se mohlo zdát
43:51 Tentokráte mají výhodu hosti, přesilovka dokonce 5.minut
43:50 Vyloučen hráč #3 Michal Stejskal družstva Florbal Teplice na 5 minuty za sekání
41:43 A po naskočení páteho hráče domácích do hry, oslabuje svůj tým zase hostující hráč.
41:42 Vyloučen hráč #19 Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
41:33 Ze hry 5:3 vytěžili hosté jeden gól.
41:32 GÓL FBC Česká Lípa B! 6:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #56 Lukáš Smolnický, asistoval #91 Karel Veber (6:4)
40:00 14:13 na střely po druhé třetině pro Teplice
39:59 Závěr třetiny si domací nepochopitelně zkompilovali. A do poslední části budou mít hosté výhodu hry 5:3 a mohou jestě Teplicícm zkompilovat život. Vždyť toto v podání domácích známe
39:49 Vyloučen hráč #96 Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
39:48 Vyloučen hráč #22 Lukáš Topš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
39:47 GÓL FBC Česká Lípa B! 6:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #14 Matěj Hladík, asistoval #91 Karel Veber (6:3)
38:43 Vyloučen hráč #16 Lukáš Vyskočil družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
38:35 GÓL Florbal Teplice! 6:2
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #79 Vojtěch Legner, asistoval #28 Martin Severa (6:2)
38:00 Možná domácí nabírají dech do závěrěčné smršti
37:00 Domácí a těchto fázích zařadili asi nižší rychlostní stupeň a hosté tak nějak vyrovnávají hru. Projevuje se známá nemoc Teplic, kdy z vyhraného utkání dokáží udělat ještě drama
30:20 Filipcovu střelu z uctivé vzdálenosti vytlačil golman Kocourek ramenem nad branku
29:24 Skákající míček před golmanem Topšem trefuje hostující Hudík a snižuje
29:23 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #71 Tomáš Hudík, asistoval #77 Jan Šebera (5:2)
26:22 Obě teplické lajny si vyzkoušely přesilovku, ale i přes slušně odehrané zámky na půlce České Lípy, gol z toho nedaly
24:21 Vyloučen hráč #24 Martin Bezouška družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování florbalky
21:30 Dvojice Fiala, Gebhardt, totálně zamotali obranu hostí a je z toho pátý gól Teplic
21:29 GÓL Florbal Teplice! 5:1
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #17 Lukáš Fiala (5:1)
20:00 Po první třetině 16:11 na střely pro domácí
19:41 Gebhardt zachycuje kombinaci hostujících beků a sám před golmanem se nemýlil
19:40 GÓL Florbal Teplice! 4:1
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #13 David Gebhardt bez asistence (4:1)
18:00 Aby jsme byli objektivní, tak i hosté z české Lípy se občas dostanou před golmana Teplic, ale situace neřeší zrovna šťastně
16:31 Šance střídá šanci
16:30 V těchto fázích jsou domácí jasně lepší
16:00 Geghardt po přihrávce Fialy, sám před golmanem, trefuje pouze tyč.
14:35 Vojta Legner podél mantinelu přesprintoval celé hřiště až před golmana, ale již byl v úhlu a proto nemohl zasunout míček do sitě
13:10 Ale teď při hře 5:5 Teplice totálně zamkly hosty před jejich brankou
12:00 Derka bezprostředně před golmanem České Lípy, ale šmudlou jen do brankaře Kocourka
10:25 Zápas zatím plyne v pohodovém tempíčku a domácí se jeví jako lepší tým
08:24 Legner a Pechatý si prohodili role a tentokráte se trefuje nová posila Teplic Vojta Legner, kdy se trefuje do sítě i přes bránící beky České Lípy
08:23 GÓL Florbal Teplice! 3:1
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #79 Vojtěch Legner, asistoval #96 Martin Pechatý (3:1)
06:56 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #14 Matěj Hladík, asistoval #33 David Hybš (2:1)
06:05 Pechatý si vyběhl s míčkem na svoji parketu a tahanou střelou z větší vzdálenosti trefuje pravou šibeničku.
06:04 GÓL Florbal Teplice! 2:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #96 Martin Pechatý, asistoval #79 Vojtěch Legner (2:0)
01:59 Domací bek Michal Stejskal na polovině soupeře bezradně nevěděl co s míčkem, tak vystřelil. No a míček zapadl k pravé tyči golmana Kocourka
01:58 GÓL Florbal Teplice! 1:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #3 Michal Stejskal, asistoval #17 Lukáš Fiala (1:0)
00:01 Hned v první sekundě si připisuje zásah domácí golman Lukáš Topš. Chytá střelu hned z vhazování
00:00 Zdravíme čtenáře onlinu a provedeme vás dnešním utkáním 14.kola divize, mezi domácími Florbal Teplice a hostujícímu týmu FBC Česká Lípa B. Jestli domácí tým má v úmyslu zahrát si playup o postup do národní ligy, nesmí dnes ztratit body.