60
  • 60 59:33
    2

Florbal Teplice - FBC ROKYCANY 10:1
branky: 8. Lukáš Vyskočil, 8. Martin Severa, 13. Lukáš Rudiš, 15. Lukáš Rudiš, 17. David Gebhardt, 24. Milan Gerhard, 36. David Gebhardt, 50. Ondřej Kus, 54. Martin Pechatý, 55. Martin Pechatý - 39. Lukáš Bendek; rozhodčí: Jitka Píšová - Jan Ponděliček; vyloučení: 1:3 + Martin Soukup OS; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Lukáš Topš 30 - Lukáš Nohovec 34; po třetinách: 5:0, 2:1, 3:0
60:00 komentář trenéra Teplic Tomáše Syryčanského. Dnes jsme byli po celý zápas lepším týmem a musím hráče pochválit za profesionální přístup během celého utkání. Soupeři děkujem za fair zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 komentář k utkání od trenéra (Jakub Boháč): Naše slepená sestava neměla na výhru proti kvalitnímu a běhavému soupeři nárok. Děkujeme za zápas, a všem klukům kteří jeli patří velký dík.
60:00 Na střely v poslední třetině 13:11
59:33 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:00 Závěr už si tepličťí užívají, dnes to byl od domácích parádní výkon
55:00 Kluci z první lajny si dali repete a máme tady desítku
54:59 GÓL Florbal Teplice! 10:1
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #96 Martin Pechatý, asistoval #79 Vojtěch Legner (10:1)
53:47 GÓL Florbal Teplice! 9:1
50:55 Jinak ve fér utkání malinko bouchly saze v Martinovi Soukupovi z Rokycan a dnes už si nezahraje
50:54 Vyloučen hráč #21 Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY - osobní trest
50:54 Vyloučen hráč #21 Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování
49:29 GÓL Florbal Teplice! 8:1
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #64 Ondřej Kus, asistoval #17 Lukáš Fiala (8:1)
49:29 Tak tohle jsme všichni Ondrovi Kusovi přáli, parádní návrat do sestavy. Kdy mu loženku připravili postupně Stejskal a Fiala
48:25 Golman Teplic nyní exceloval a třikrát za sebou kryl míček, který směřoval do sítě.
46:30 A naopak útočník Rokycan sám před Topšem, taky nad
45:45 Filipec přeběhl s míčkem hřiště až před Nohovce, ale střely nad.
45:00 No konečně vidíme také nějaké střely z obou stran
44:00 Do poslední třetiny nastoupily oba týmy nějaký unavený. Je to zatím takové ospalé. Na střely 0:0
42:55 Bendek z Rokycan bomba, ale jen do svého spoluhráče, který se motal před Topšem
40:01 Jen pro zajímavost, v druhé teplické lajně nastupuje po dlouhé nemoci, Ondra Kus. Nahrazuje Davida Gebhardta. A v první lajně místo Lukáše Rudiše naskočil Dan Becher
40:00 V druhé části se hosté z Rokycan zvedli a více ohrožují Topšovu branku. Na střely vyrovnáno 12:12
38:08 Hostům se konečně podařilo dostat míček za Topšova záda.
38:07 GÓL FBC ROKYCANY! 7:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #77 Jakub Svejkovský (7:1)
35:35 Vyskočilova bomba skončila za brankou Nohovce, tam se míčku ujal Gebhardt a pomaličku dotlačil míček mezi nohou golmana a pravou tyčí do sítě
35:34 GÓL Florbal Teplice! 7:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #16 Lukáš Vyskočil (7:0)
32:20 V druhé části hosté střílejí častěji, ale buď střely zblokují tepličťí beci nebo to létá mimo
29:50 Filipec otočka s míčkem, střela, ale zblokovaná bekem Rokycan
28:40 Dlouhý výhoz Topše na sprintujícího Pechatého, ale ten jen do golmana Rokycan
27:42 Ani první lajna Teplic se neprosadila a hraje se opět 5:5
26:50 Kolotoč před Nohovcem, ale nic z toho. Na věc jde první lajna
25:42 Druhá teplická lajna jde na přesilovku
25:41 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
24:15 No a konečně se začínají ozývat i fanoušci v teplické hale a jejich proslulý buben
23:29 GÓL Florbal Teplice! 6:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #31 Milan Gerhard, asistoval #28 Martin Severa (6:0)
20:20 Přesilovku Rokycan domácí v poho přestáli.
20:01 Dnes to vypadá na jednoznačnou záležitost, ale . . . Už nekolikrát dokázali Teplice jasný zápas zkomplikovat a nakonec z toho bylo drama.
20:00 po první třetině 19:8 na střely pro domácí
18:47 Vyloučen hráč #31 Milan Gerhard družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře
16:42 Filipec s míčkem oběhl branku Nohovce a jeho přihrávka mířila přesně na volného Gebhardta. Bum z první a další gól
16:41 GÓL Florbal Teplice! 5:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #44 Jan Filipec (5:0)
14:51 GÓL Florbal Teplice! 4:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #6 Lukáš Rudiš bez asistence (4:0)
12:55 1.lajna Teplic zařídila třetí gól. Legner zatáhl po levé straně a přihrává před branku volnému Pechatému, ten mířil dobře, ale golman zázračně vyráží, ale jen k volnému Rudišovi.
12:54 GÓL Florbal Teplice! 3:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #6 Lukáš Rudiš, asistoval #96 Martin Pechatý (3:0)
10:10 Převaha Teplic se začíná projevovat i ve skóre
07:23 GÓL Florbal Teplice! 2:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #28 Martin Severa bez asistence (2:0)
07:23 Severa se individuálně s míčkem probil až před Nohovce a mířil perfektně
07:02 Hezká akce Vyskočila, narazil si míček s Gebhardtem naběhl si před branku a Gebhartd mu přihrál do vyložené pozice. Vyskočil se z první nemýlil
07:01 GÓL Florbal Teplice! 1:0
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #16 Lukáš Vyskočil, asistoval #13 David Gebhardt (1:0)
06:30 Geghardt trefuje břevno Rokycanské branky
04:50 Průběh zápasu je zatím dle očekávání, domácí jsou více na míčku. Hosté zatím ani jednou neohrozili domácího golmana Topše
03:35 Filipec se dostal až před golmana Rokycan, ale bekhend mu nevyšel a míček skončil mezi nohama ležícího Nohovce.
02:20 Agilní Severa se již potřetí pokoušel o střelu, ale dvě zblokovali hostující beci
00:30 A v prvních sekundách se domácí usadili na polovině Rokycan a hned polostřela Severy prověřila hostujícího golmana Nohovce
00:00 Zdravíme od stolku časoměřičů, a provedeme vás na onlinu zápasem 16.kola. Kde domácí tým Florbal Teplice figuruje na třetím místě tabulky a hosté FBC Rokycany jsou na 11. místě.