2
  • 60 59:28
    Sokolov

ASK Lovosice - LFP - Florbal Sokolov 7:9
branky: 12. Jakub Malý, 17. Jaroslav Ježek, 34. Jaroslav Ježek, 40. Jaroslav Ježek, 41. Adam Šalanský, 47. Jakub Malý, 58. Jan Hrdlička - 12. Tomáš Abrhám, 14. Patrik Soukup, 21. Petr Gasparik, 21. Jan Hlavsa, 24. Tomáš Abrhám, 33. Pavel Batista, 47. Pavel Batista, 54. Jan Hlavsa, 59. Patrik Soukup; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 4:3; využití: 2:4; diváků: 53; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 33 - Lukáš Heczko 31; po třetinách: 2:2, 2:4, 3:3
60:00 Komentář trenéra Sokolova k zápasu: 'Z naší strany velmi laxní výkon. Viděli jsme se spíš na gauči u televize než v Lovosicích na zápase. Děkujeme soupeři za zápas.'
60:00 Komentář trenéra Lovosic k zápasu: 'Dnes jsme byli na hřišti lepším celkem. Porazily nás vlastní vyloučení. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.'
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: Lovosice - 12, Sokolov - 13. Střely celkem: Lovosice - 38, Sokolov - 42.
59:52 Míček se otřel o soupeřovu nohu a ještě o tyč, aby následně vyletěl zpět do hry.
59:49 Lovosice mají poslední možnost vstřelit branku. Budou rozehrávat volný úder z hranice brankoviště.
59:28 Timeout Florbal Sokolov
59:28 Vyloučen hráč #8 Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
59:15 Rudiš se musel vrátit do brány. Domácí proběhli brankoviště.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí utkání.
58:57 Domácí se pokouší o hru bez brankáře.
58:37 Timeout ASK Lovosice - LFP
58:37 GÓL Florbal Sokolov! 7:9
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #27 Jan Hlavsa (7:9)
57:47 GÓL ASK Lovosice - LFP! 7:8
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #44 Jan Hrdlička, asistoval #41 Ondřej Pšenička (7:8)
57:47 A branka opravdu přišla! Pšeničkovu přihrávku přetavil v branku Hrdlička, který trefil míček parádně a po jeho brance vypukla v hale obrovská radost. Pro body by ale domácí potřebovali aspoň ještě jednu branku.
57:38 Enormní snaha domácích o vstřelení kontaktního gólu je viditelná ze všech pozic v hale.
55:25 Malý přízemní střelou nechal vyniknout Heczka. K odraženému míčku se hnal Šalanský, ale tomu přeskočil ve slibné šanci míček hůl.
54:36 Kotánovo zakončení od půlící čáry bylo na brankovišti tečováno Čapkem. Heczko na teč nemohl zareagovat, přesto vyrazil míček maskou!
54:21 Lovosičtí se dostali do souvislého tlaku.
53:00 GÓL Florbal Sokolov! 6:8
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Jan Hlavsa, asistoval #8 Patrik Soukup (6:8)
53:00 Pořekadlo nedáš, dostaneš? Tak přesně taková situace nastala v Lovosicích. Zatímco domácí nedokázali proměnit své šance, Sokolov proměnil tu svou.Jmenovitě Hlava.
52:21 Rudiš se několikrát v brankovišti překulil, ale svůj efekt to mělo. Pokaždé totiž dokázal míček zasáhnout a zabránil mu v cestě do sítě.
51:10 Malý pláchl po levé straně svému strážci a bekhendem předkládal míček před bránu nabíhajícímu Ježkovi, jež na míček jen o milimetry nedosáhl!
50:32 Deset minut před koncem utkání se probudili diváci a začali domácí podporovat. To by mohla být potřebná vzpruha pro hráče, kteří do teď hráli v komorní kulise.
46:56 GÓL ASK Lovosice - LFP! 6:7
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #82 Jakub Malý, asistoval #21 Tomáš Rudolf (6:7)
46:56 Malý po výběhu zpoza brány natáhl na rohu brankoviště ke střele, kterou dotáhl v otočce. V sokolovské bráně vymetl levý růžek.
46:11 GÓL Florbal Sokolov! 5:7
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #34 Pavel Batista, asistoval #20 Petr Gasparik (5:7)
46:11 Gasparik nejprve netrefil bránu, i přesto se míček odrazil od zadního mantinelu zpět na hůl k Batistovi, který z velkého úhlu trefil volné místo u tyče, kam se snažil tygřím skokem přesunout Rudiš.
45:45 Vyloučen hráč #49 Václav Melichar družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
40:23 GÓL ASK Lovosice - LFP! 5:6
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #50 Adam Šalanský, asistoval #26 Jakub Dvořák (5:6)
40:23 I druhá početní výhoda domácích proměněna. Dvořák si vyměňoval tak dlouho míček s Ježkem, dokud se před Dvořákem neotevřel prostor. Ještě před brankářem tečoval nevědomky Šalanský míček kolenem, a ten si to nasměřoval rovnou k levé tyči.
39:39 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:6
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #30 Jaroslav Ježek, asistoval #26 Jakub Dvořák (4:6)
39:39 Rychlá křižná přihrávka skrze brankoviště dolétla až na hůl Malého, který procedil míček mezi nohama Heczka do sítě Sokolova. Přesilovka 5 na 3 proměněna.
39:10 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:49 V šermířských soubojích na půlící čáře zvítězilo družstvo domácích. Ze šance ale velmi rychle pro nepřesnost přihrávky sešlo.
35:58 Malý se snažil o zasunutí míčku za brankáře. Heczko se ale dokázal včas přesunout od své levé k pravé tyči.
35:47 Myslík ve velké šanci promáchl osamocen před brankářem.
33:59 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:6
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #30 Jaroslav Ježek, asistoval #41 Ondřej Pšenička (3:6)
33:59 Domácí regulují skóre. Po rychlém zpracování přihrávky stačilo míček pouze lehce posunout a míček skončil u pravé tyče.
32:36 GÓL Florbal Sokolov! 2:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #34 Pavel Batista, asistoval #16 Štěpán Mosler (2:6)
32:36 Sokolov využívá třetí přesilovku v dnešním utkání. U pravé tyče čekal na přihrávku Batista, která mu byla také adresována. Na přihrávku 'cross', na kterou mnozí z lavičky upozorňovali, si domácí nedali pozor.
31:10 Vyloučen hráč #50 Adam Šalanský družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
30:37 Rudiš svou levou rukou zabránil míčku po střele Soukupa od pravého mantinelu v cestě do brány.
27:56 Rudolf se ocitl ve velké šanci přímo před brankářem, přesto dokázal Heczko vytáhnout perfektní zákrok, kterým zabránil inkasování.
26:29 Hrdličkovu zakončení scházela razance. V opačném případě by domácí slavili vstřelení třetí branky.
25:22 Domácí se po rozehrávce volného úderu domáhali, stejně jako přítomní diváci, odpískání vzdálenosti. Rozhodčí nad tím 'mávli rukou'.
23:45 GÓL Florbal Sokolov! 2:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám bez asistence (2:5)
23:45 Branka jak přes kopírák brance s pořadovým číslem 3. Ze stejného místa do stejné pozice a i tentokrát se třepotá míček v síti.
20:47 GÓL Florbal Sokolov! 2:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Jan Hlavsa, asistoval #26 Stanislav Hykš (2:4)
20:47 Příliš času neuplynulo a už je tu čtvrtý zásah Sokolova. Hosté se pomalu rozstříleli a zřejmě si začínají zvykat na ojedinělý povrch, který je určen zejména pro házenou.
20:20 GÓL Florbal Sokolov! 2:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #20 Petr Gasparik, asistoval #16 Štěpán Mosler (2:3)
20:20 Gasparikova střela z půlící čáry doputovala přesně do pravého spodního rohu domácí branky a Sokolov se tak vrací zpět do vedení.
20:00 Střely na bránu v 1. třetině: Lovosice - 13, Sokolov - 16.
19:57 Po lehkém náhozu proskákal míček nebezpečně brankovištěm. Naštěstí pro domácí skončil za bránou.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
19:00 Míček mezi hráči velmi rád poskakuje. Není to tedy tak, že hráči si hrají s míčkem, ale naopak míček s hráči.
17:44 Na zemi se ocitl také Rudolf a rozhodčí raději přerušili hru. Naštěstí se domácí obránce postavil a odešel po svých bez větších obtíží.
16:09 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #30 Jaroslav Ježek bez asistence (2:2)
16:09 Vodenka pro dnešek zřejmě dohrál. Jeho už tak několikrát pochroumané koleno nevydrželo nápor a musel odkulhat na střídačku.
14:51 Rád bych vám popsal, co se děje na hrací ploše. Dresy Sokolova to ale nedovolují. Bez čísel na zádech se člověk nedokáže tak rychle zorientovat mezi 'cizími' obličeji.
13:30 GÓL Florbal Sokolov! 1:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #16 Štěpán Mosler (1:2)
13:30 Obrana nechala volnou cestu pro křižnou přihrávku, která se dokutálela až na hůl Soukupa, který měl u pravé tyče jednoduchou úlohu.
12:14 Vyloučen hráč #30 Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
11:58 GÓL Florbal Sokolov! 1:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Tomáš Abrhám, asistoval #20 Petr Gasparik (1:1)
11:58 Tak to bylo rychlé. Před brankářem perfektně clonil jeden z hostujících hráčů, takže když vystřelil Abrhám, Rudiš nedokázal dostatečně rychle zareagovat a míček skončil pod horní tyčí.
11:48 Zdravotnice má dnes opravdu napilno. Po mém ošetření bylo nyní potřeba ošetřit ruku brankáře.
11:47 Vyloučen hráč #41 Ondřej Pšenička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
11:02 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #82 Jakub Malý, asistoval #44 Jan Hrdlička (1:0)
11:02 Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Asi tak by se dala celá situace popsat. Poslední obránce Sokolova si tak dlouho zahrával s míčkem na holi, až o něj při dvojitém napadání přišel. Hrdlička, který míček vypíchl, prověřil pozornost brankáře, z druhé vlny dobíhající Malý doběhl míček a po lehkém oběhu brankáře zasunul míček do volné sítě.
09:02 Ani na dvakrát se nepovedlo Myslíkovi dostat míček na lépe postaveného Hrdličku, který by jistě ze středu volil automaticky střelu.
08:23 Vodenka na středu natáhl ke střele. Ve skrumáži těl před bránou ale trefil pouze jednoho z bránících hráčů do nohy.
07:17 Ze střídačky host se po nezdařené velké šanci ozvalo: 'Ty holčičí přirození (cenzura).' Za jeho slovník by určitě jeho matka ráda nebyla, neboť jsou přítomni v hale také děti.
07:14 Rudiš si připsal velmi obtížné dva zákroky. Zatím domácí brankář deptá hostující střelce. Snad mu to vydrží co nejdéle.
05:53 Házenkářskou terminologií rozehrávali domácí z volný úder, obrana byla pozorná a zakončení zblokovala.
05:49 Pšenička s Budajem vybojovali volný úder ze zajímavé pozice.
04:29 Rudiš musel natřikrát zakročit. Ve všech třech případech se mu to povedlo, stav utkání tedy zůstává nezměněn.
04:05 Hrdlička zády k bráně zkoušel zakončit mezi vlastníma nohama. Scházela větší přesnost.
03:16 Mosler se od levého mantinelu pouze zastřeloval. Domácí svatyni minul o pořádný kus.
02:31 Hykš se snažil těsně před brankovištěm zasunout míček za Rudiše. Domácí brankář připraven a v přesunu míček vyrazil mimo tři tyče.
01:34 Zapisovatel online je velmi šikovný a už před zápasem se mu podařilo zranit si prst. Naštěstí je přítomný odborný zdravotnický dozor, který jeho chybu profesorsky napravil.
00:47 Ani jeden tým zatím nedokázal vystřelit. Zatím je to spíše obíhaná.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Sokolov.