6:2
    Jan TAUER
    (Bořík)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK Jiskra Domažlice 6:2
branky: 15. Pavel Honzík, 18. Filip Sichinger, 22. Lukáš Zápal, 26. Jáchym Kellar, 46. Pavel Honzík, 59. Jáchym Kellar - 8. Jan Tauer, 60. Jan Tauer; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Jiří Cisler 18 - Jaroslav Jůna 20; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Takticky skvěle zvládnuté utkání, soupeře jsme po celých šedesát minut nepustili do hry. Díky všem hráčům za to, jak k tomu dnes přistoupili. Komentář trenéra hostů (Filip Bořík): Děkujeme za zápas.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 9 - SK Jiskra Domažlice 9
59:42 GÓL SK Jiskra Domažlice! 6:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #20 Jan Tauer, asistoval #83 Filip Bořík (6:2)
58:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Jáchym Kellar, asistoval #28 Pavel Honzík (6:1)
57:04 Bořík ze středu, Císler maskou vyráží.
56:01 Domácí v pěti, hosté si nic převratného nevytvořili.
54:00 Vyloučen hráč #5 Michal Povolný družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:15 Zápal na Malkuse, Jůna chytá.
45:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #28 Pavel Honzík, asistoval #69 David Malkus (5:1)
45:26 Honzíkovo dělovka se prostě nedá chytnout.. jo a taky dost bolí.
42:11 Baroch pozdravil Císlera, ten bez problému chytá.
39:05 Běží poslední minuta 2.třetiny.
38:13 Nezajímavá pasáž hry, bez větších šancí.
31:59 Povolný neskutečně obral domažlického obránce o balon, poté trefil skákavý míček, radost z gólu mu ale zkazil Jůna.
30:54 Domácí v pěti.
28:53 Vyloučen hráč #66 Lukáš Zápal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
25:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Jáchym Kellar bez asistence (4:1)
25:08 Kellar a jeho útočné choutky končí gólem.
24:57 Soukup těsně minul branku.
22:16 Příhodovo zaváhání vyřešil Císler.
21:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #66 Lukáš Zápal, asistoval #69 David Malkus (3:1)
21:11 Zápal využívá i druhou přesilovou hru. Opět šibenice.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 11 - SK Jiskra Domažlice 6
19:58 Vyloučen hráč #83 Filip Bořík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:57 Bořík zbořil Tkadlece v rohu, tak si jde odpočinout.
17:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #58 Filip Sichinger, asistoval #96 Matěj Soukup (2:1)
17:51 Vymetená šibenice podruhé, ale ta samá.
14:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #28 Pavel Honzík, asistoval #70 Lukáš Porazil (1:1)
14:38 Honzík po nahrávce zpoza branky neskutečně vymetl šibenici.
13:49 Vyloučen hráč #10 Josef Tomášek družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání
11:40 Slávisté na balonu, ale nic nebezpečného z toho není.
07:21 GÓL SK Jiskra Domažlice! 0:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #20 Jan Tauer, asistoval #10 Josef Tomášek (0:1)
07:20 A máme tu první gól zápasu, beckhandová střela končí za zády Císlera.
02:52 Jůna vyrazil Kellarovo dělovku.
01:33 Povolný ve velké šanci v brankovišti netrefuje míček.