• 59 58:17
    12:6
    (Pechatý)

Florbalová škola Plzeň A - Florbal Teplice 12:6
branky: 3. Václav Kaše, 13. Petr Torma, 19. Ondřej Valíček, 20. Ondřej Budek, 22. Ondřej Budek, 23. Marek Firla, 26. Ondřej Budek, 29. Petr Torma, 34. Petr Torma, 38. Matěj Surák, 41. Petr Torma, 51. Ondřej Budek - 30. Martin Pechatý, 41. Martin Pechatý, 45. Jakub Derka, 52. David Gebhardt, 55. Lukáš Vyskočil, 59. Martin Severa; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Daniel Mayer 36 - Václav Hlavsa 11, Lukáš Topš 18; po třetinách: 4:0, 6:1, 2:5
60:00 Komentář trenéra hostu : Dnes to byla od nás křeč. Působili jsme spíš jako krasobruslaři než jako tým, který chce hrát o postup. Nebyli jsme vůbec nebezpeční, soupeř nás doslova přejel a vyhrál zaslouženě.
60:00 Komentář trenéra domácích (Roman Surák): Jsme rádi, že jsme takto důležitý zápas zvládli a máme 3 body, které nás drží ve hře od baráž - náš cíl! Zítra musíme podat obdobný týmový výkon kořeněný nasazením a chutí po vítězství! Děkujeme fantastickým divákům za skvělou kulisu a soupeři za fair-play zápas. Hezký večer všem!
58:17 Timeout Florbalová škola Plzeň A
58:17 GÓL Florbal Teplice! 12:6
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #28 Martin Severa, asistoval #96 Martin Pechatý (12:6)
54:05 GÓL Florbal Teplice! 12:5
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #16 Lukáš Vyskočil, asistoval #17 Lukáš Fiala (12:5)
51:49 GÓL Florbal Teplice! 12:4
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #13 David Gebhardt bez asistence (12:4)
50:09 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 12:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #97 Matěj Surák (12:3)
47:45 Vyloučen hráč #6 Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání
44:52 GÓL Florbal Teplice! 11:3
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #58 Jakub Derka, asistoval #64 Ondřej Kus (11:3)
40:37 Vyloučen hráč #9 Petr Procházka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za bránění ve hře
40:25 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 11:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #62 Václav Kaše (11:2)
40:18 GÓL Florbal Teplice! 10:2
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #96 Martin Pechatý, asistoval #6 Lukáš Rudiš (10:2)
37:07 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 10:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #97 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (10:1)
33:22 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 9:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #97 Matěj Surák (9:1)
29:03 GÓL Florbal Teplice! 8:1
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil #96 Martin Pechatý, asistoval #28 Martin Severa (8:1)
28:32 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 8:0
28:32 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Lukáš Topš družstva Florbal Teplice
25:49 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 7:0
22:05 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 6:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #22 Marek Firla, asistoval #8 Filip Schmidt (6:0)
21:44 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 5:0
19:37 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:0
18:29 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 3:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #16 Ondřej Valíček, asistoval #97 Matěj Surák (3:0)
12:30 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #16 Ondřej Valíček (2:0)
11:07 Vyloučen hráč #28 Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za zvedání florbalky
08:55 Vyloučen hráč #76 Bořek Ozom družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za špatné střídání
03:35 Vyloučen hráč #7 Matěj Petrović družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za blokování florbalky
02:35 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #62 Václav Kaše, asistoval #29 Petr Torma (1:0)