• 45 44:54
    2
    Ondřej KASAN

Kanonýři Kladno - Prague Tigers 8:2
branky: 6. Jakub Svoboda, 15. Tobiáš Chromý, 25. Hugo Hübner, 32. Matyáš Bachmaier, 36. Daniel Šebela, 38. Milan Všetečka, 42. Daniel Šebela, 44. Matouš Mlejnek - 2. Filip Sochor, 27. Martin Hort; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Aleš Rudovský 16 - Jiří Kuchař 26; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:0
45:00 Střely ve třetí části 10:3 pro Kladno. Celkem 33:18 za celý zápas pro Kladno.
44:54 Vyloučen hráč #18 Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
43:01 GÓL Kanonýři Kladno! 8:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #8 Matouš Mlejnek, asistoval #88 Matěj Vencl (8:2)
41:09 GÓL Kanonýři Kladno! 7:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Daniel Šebela, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (7:2)
40:30 Vyloučen hráč #20 Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
37:16 Timeout Prague Tigers
37:16 GÓL Kanonýři Kladno! 6:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #22 Milan Všetečka, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (6:2)
35:06 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
31:55 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier bez asistence (4:2)
30:00 Střely na branku 8:6 ve prospěch Kladna
29:51 Vyloučen hráč #4 Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
26:11 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Martin Hort, asistoval #41 David Veleba (3:2)
24:49 Vyloučen hráč #20 Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
24:38 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Hugo Hübner bez asistence (3:1)
15:01 Střely v první části 15:9 pro Kladno
14:21 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #27 Tobiáš Chromý bez asistence (2:1)
11:19 Vyloučen hráč #3 Jakub Svoboda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra mezi nohama
05:48 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #3 Jakub Svoboda, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (1:1)
01:18 GÓL Prague Tigers! 0:1
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Filip Sochor (0:1)