• 45 44:58
    6:5
    (Vácha)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Prague Tigers 6:5
branky: 31. Michael Svatoš, 37. Kryštof Maňour, 38. Michael Svatoš, 40. Štěpán Vácha, 43. Kryštof Maňour, 45. Michael Svatoš - 18. David Veleba, 32. Adam Novák, 35. Jakub Pluhař, 38. David Veleba, 39. Adam Novák; rozhodčí: Jaroslav Verner - Jan Strnad; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Buzík ? - Jiří Kuchař ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 6:4
44:58 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #93 Michael Svatoš, asistoval #9 Štěpán Vácha (6:5)
42:25 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #97 Kryštof Maňour, asistoval #93 Michael Svatoš (5:5)
39:13 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #9 Štěpán Vácha bez asistence (4:5)
38:21 GÓL Prague Tigers! 3:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #14 Adam Novák bez asistence (3:5)
38:00 Vyloučen hráč #98 Jan Gross družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
38:00 Vyloučen hráč #93 Michael Svatoš družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost
37:21 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 David Veleba, asistoval #99 Jakub Pluhař (3:4)
37:03 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #93 Michael Svatoš bez asistence (3:3)
36:22 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #97 Kryštof Maňour, asistoval #26 Martin Kadlec (2:3)
34:58 GÓL Prague Tigers! 1:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Jakub Pluhař, asistoval #4 Miloslav Stránský (1:3)
34:42 spojnice brány zazvonila na straně Prague Tigers, branku orazítkoval hráč Startu číslo 97
31:30 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #14 Adam Novák, asistoval #11 Martin Hort (1:2)
31:30 Vyloučen hráč #91 David Vít družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování florbalky
30:28 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #93 Michael Svatoš, asistoval #26 Martin Kadlec (1:1)
29:12 Brankář Prague Tigers Kuchař zatím chytá jako Dominátor v dobách své největší slávy a tak drží naděje tygříků na plný bodový zisk
23:50 Vyloučen hráč #9 Štěpán Vácha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost
22:23 Obrovská šance pravého křídla týmu Prague Tigers 'rakety' stále bez změny skóre
17:45 GÓL Prague Tigers! 0:1
17:45 Standartní situace na hraně velkého brankoviště přinesla golassooooo
17:20 Velká šance hráče Veleby mířila pouze do středu brankáře
16:00 Ani druhá přesilová hra týmu Prague Tigers změnu skóre nepřinesla
13:07 Vyloučen hráč #26 Martin Kadlec družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
12:30 během vyrovnané hry obou týmů bychom chtěli veřejně poděkovat našemu GM Tomáši 'burgříkovi' Večeřovi za příležitost účastnit se takového utkání
09:00 přesilová hra změnu skóre nepřinesla
06:00 Vyloučen hráč #25 Šimon Denkstein družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
06:00 přesilová hra domácích Tigers právě začne
04:45 Epická šance hostujícího týmu skončila v rukou domácího brankáře Kuchaře
00:00 Vítáme příznivce kvalitního florbalu z Berounské arény