• 43 42:07
    2:11
    Filip MOLHANEC

Prague Tigers - Kanonýři Kladno 2:11
branky: 25. David Veleba, 38. Adam Novák - 4. Jakub Bohuslávek, 20. Tobiáš Chromý, 21. Matouš Mlejnek, 29. Vojtěch Novák, 30. Matyáš Bachmaier, 31. Daniel Šebela, 31. Matěj Zíka, 36. Tobiáš Chromý, 37. Matouš Mlejnek, 39. Matouš Mlejnek, 43. Filip Molhanec; rozhodčí: Tomáš Tóth - Jaroslav Verner; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Michal Norek 17, Jiří Kuchař 6 - Aleš Rudovský 14; po třetinách: 0:1, 1:4, 1:6
45:00 Komentář trenéra hostí Jana Buka: 1. třetina bez tempa a bez chuti hrát. Pak jsme se zlepšili a chvílemi se na to dalo i dívat.
45:00 Komentář trenéra domácích Romana Janeby: Se soupeřem jsme dokázali hrát pouze 1. polovinu zápasu. Individuální chyby a naše naivita rozhodla o výsledku. Gratulujeme soupeři.
42:07 GÓL Kanonýři Kladno! 2:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (2:11)
40:10 Vyloučen hráč #99 Jakub Pluhař družstva Prague Tigers na 2 minuty za zvedání florbalky
38:34 GÓL Kanonýři Kladno! 2:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #8 Matouš Mlejnek, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (2:10)
37:11 GÓL Prague Tigers! 2:9
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #14 Adam Novák, asistoval #49 Jiří Líbal (2:9)
36:26 GÓL Kanonýři Kladno! 1:9
35:20 Timeout Prague Tigers
35:20 GÓL Kanonýři Kladno! 1:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #27 Tobiáš Chromý, asistoval #22 Milan Všetečka (1:8)
32:39 Vyloučen hráč #33 Jakub Štellner družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
31:47 Vyloučen hráč #6 Daniel Šebela družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
30:23 GÓL Kanonýři Kladno! 1:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka, asistoval #12 Filip Sochor (1:7)
30:12 GÓL Kanonýři Kladno! 1:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Daniel Šebela, asistoval #88 Matěj Vencl (1:6)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jiří Kuchař družstva Prague Tigers
29:57 GÓL Kanonýři Kladno! 1:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #27 Tobiáš Chromý (1:5)
28:29 GÓL Kanonýři Kladno! 1:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #8 Matouš Mlejnek (1:4)
24:49 GÓL Prague Tigers! 1:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 David Veleba, asistoval #99 Jakub Pluhař (1:3)
23:30 Vyloučen hráč #7 Matěj Zíka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání
20:18 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #8 Matouš Mlejnek, asistoval #70 Vojtěch Novák (0:3)
19:31 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #27 Tobiáš Chromý, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (0:2)
09:21 Vyloučen hráč #14 Adam Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky
06:07 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
03:59 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #8 Matouš Mlejnek (0:1)