45
  • 45 44:30
    2

Viking TJ Kobylisy - BLACK ANGELS 6:7
branky: 20. Marek Čejka, 21. Adam Kropík, 23. Pavel Procházka, 23. Jakub Matoušek, 34. Jakub Matoušek, 41. Marek Čejka - 3. Michal Derevlanyj, 7. Matyáš Metoděj Krahulec, 8. Matouš Burian, 22. Michal Derevlanyj, 27. Michal Derevlanyj, 43. Vojtěch Strnad, 44. Václav Veverka; rozhodčí: Tomáš Tóth - Přemysl Bališ; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Černý 21 - Tomáš Ernée 10; po třetinách: 0:3, 4:2, 2:2
45:00 Komentář trenéra hostí Jakuba Zalubila: Zatím jsme nebezpeční pouze v nenebezpečném prostoru hřiště. Na každý gól se hrozně nadřeme a kvůli naší špatné produktivitě byl zápas vyhrocený. Díky za zápas.
45:00 Komentář trenéra domácích Daniel Havlíček: Hezké a vyhecované derby, škoda že nehrajeme proti každému soupeři s takovým zápalem. Opět skvělý výkon golmana Černého a velká bojovnost hráčů v poli. Jeden z nejlepších záúpasů v nepovedené sezoně. Gratuluji soupeři, že vyhrál odvetu.
44:30 Vyloučen hráč #99 Pavel Procházka družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
43:33 GÓL BLACK ANGELS! 6:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #86 Václav Veverka, asistoval #33 Tobiáš Hejda (6:7)
42:27 GÓL BLACK ANGELS! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #24 Vojtěch Strnad, asistoval #86 Václav Veverka (6:6)
41:05 Timeout Viking TJ Kobylisy
40:10 GÓL Viking TJ Kobylisy! 6:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #1 Vojtěch Černý (6:5)
33:22 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #60 Jakub Matoušek, asistoval #87 Marek Čejka (5:5)
28:05 Vyloučen hráč #39 Jakub Doňar družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:09 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Michal Derevlanyj, asistoval #3 Jan Müller (4:5)
23:39 Vyloučen hráč #81 Martin Zenk družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:57 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #60 Jakub Matoušek, asistoval #68 Tomáš Klouda (4:4)
22:34 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #99 Pavel Procházka, asistoval #72 Adam Kanzelsberger (3:4)
21:27 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Michal Derevlanyj, asistoval #2 Karel Urban (2:4)
20:55 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #13 Albert Krejčí (2:3)
19:09 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka z trestného střílení (1:3)
11:30 Vyloučen hráč #20 Jan Prošek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:52 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #3 Jan Müller (0:3)
07:09 Vyloučen hráč #33 Tobiáš Hejda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi
06:38 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #20 Jan Prošek (0:2)
05:26 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #3 Jan Müller.
02:37 GÓL BLACK ANGELS! 0:1