(Prokůpek)
  • 45 44:22
    Panthers Praha

Panthers Praha - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:3
branky: 8. Karel Petrák, 23. Karel Petrák, 45. Jaroslav Petrák - 1. Lukáš Dubský, 17. Adam Kocián, 44. Adam Šimek; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 23 - Roman Nový 13; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
45:00 Komentář trenéra domácích p. Míky: Nejsme schopni se koncentrovat celý zápas. Díky skvělému výkonu gólmana jsme získali alespoň bod. Díky soupeři za zápas.
45:00 Komentář trenéra hostů p. Bíny: Stejný scénář jako v prvním zápase. Opět jsme narazili na vynikajícího gólmana, který byl pro nás velkou překážkou. Když k tomu přidáme už poněkolikáté v letošní sezóně nezvládnutou poslední minutu, je z toho další zbytečná ztráta. Díky soupeři za utkání.
44:22 Timeout Panthers Praha
44:22 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (3:3)
43:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #6 Adam Kuchynka (2:3)
43:16 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
43:16 Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
40:33 Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
40:33 Vyloučen hráč #9 Jakub Dvořák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
37:28 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
24:35 Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
22:06 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák z trestného střílení (2:2)
16:32 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #17 Lukáš Dubský (1:2)
12:10 Vyloučen hráč #66 Matěj Eisenkolb družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
07:21 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák bez asistence (1:1)
00:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #17 Lukáš Dubský, asistoval #74 Adam Kocián (0:1)