3:10
    Tomáš BUBENÍK
    ()

Prague Tigers - Tatran Střešovice 3:10
branky: 11. Jakub Vaněk, 18. Jakub Štellner, 19. Jakub Štellner - 10. Marek Macura, 18. Tomáš Jančík, 20. Tomáš Jančík, 24. Matyáš Padevět, 27. Martin Pretl, 31. Martin Pretl, 34. Jiří Procházka, 36. Matyáš Padevět, 41. Jiří Hadamovský, 45. Tomáš Bubeník; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Jiří Kuchař ? - Jan Linhart ?; po třetinách: 1:1, 2:4, 0:5
45:00 Komentář trenéra domácích: Od nás kvalitní první polovina zápasu. Soupeře jsme potrápili. Gratulujeme k výhře. Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za utkání.
44:41 GÓL Tatran Střešovice! 3:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #17 Tomáš Bubeník bez asistence (3:10)
43:17 Vyloučen hráč #3 Filip Čermák družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky
40:29 Timeout Prague Tigers
40:29 GÓL Tatran Střešovice! 3:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #2 Matěj Švarc (3:9)
38:23 Vyloučen hráč #18 Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
35:00 GÓL Tatran Střešovice! 3:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Matyáš Padevět, asistoval #13 Jiří Procházka (3:8)
33:02 GÓL Tatran Střešovice! 3:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Jiří Procházka, asistoval #78 Ondřej Fous (3:7)
30:16 GÓL Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Martin Pretl, asistoval #13 Jiří Procházka (3:6)
30:00 Vyloučen hráč #41 Jakub Vaněk družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
26:43 GÓL Tatran Střešovice! 3:5
23:08 GÓL Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Matyáš Padevět, asistoval #33 Matyáš Poch (3:4)
19:45 Vyloučen hráč #4 Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
19:25 GÓL Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (3:3)
18:58 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #33 Jakub Štellner, asistoval #3 Filip Čermák (3:2)
18:58 Skákavou přihrávku ale trefuje krásně a přesně!
17:55 Štellner odmítl prázdnou bránu...
17:35 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #1 Jan Linhart (2:2)
17:00 GÓL Prague Tigers! 2:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #33 Jakub Štellner, asistoval #11 Martin Hort (2:1)
10:03 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 Jakub Vaněk z trestného střílení (1:1)
09:10 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #73 Marek Macura, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (0:1)
09:10 Přečíslení 3 na 0 hosté samozřejmě trestají...
07:02 Vyloučen hráč #92 Vojtěch Wojnar družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
03:28 Neuvěřitelný zákrok nohou v podání Kuchaře v šituaci 3 na 1.
00:10 Od prvních vteřin je to kolotoč v podání hostujícícho Tatranu, ale nějaké nebezpečnější střely a přihrávky zatím domácí kryjou.