Zdeněk PROKŮPEK
  • 44 43:15
    Boleslav

Panthers Praha - Technology Florbal MB Black 5:4
branky: 9. Jan Waldhauser, 24. Antonín Ježek, 27. Michael Petráň, 30. Jakub Žiška, 31. Karel Petrák - 12. Štěpán Švejda, 18. Štěpán Švejda, 22. Jan Zoufalý, 33. Jan Zoufalý; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Kristián Ulrych ? - Ondřej Tomšík ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:1
45:00 Komentář trenéra domácích M. Mattese: Úplně jiný zápas než předešlé vystoupení, kluci makali celý zápas a bylo vidět, že chtějí vyhrát a odměnou jim jsou tři body. Díky soupeři za férový zápas Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání.
43:15 Timeout Technology Florbal MB Black
43:15 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi
39:11 Vyloučen hráč #57 Martin Sobotka družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
32:37 GÓL Technology Florbal MB Black! 5:4
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:4)
32:08 Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
30:03 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák bez asistence (5:3)
29:48 Vyloučen hráč #4 Marek Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
29:17 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #77 Jaroslav Petrák (4:3)
26:30 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #12 Karel Petrák (3:3)
23:40 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #76 Jan Waldhauser (2:3)
21:17 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:3
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #25 Ondřej Pužman (1:3)
17:16 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:2
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (1:2)
11:55 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:1
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:1)
10:22 Vyloučen hráč #23 Josef Nový družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
08:47 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #20 Jakub Žiška (1:0)
08:20 Vyloučen hráč #39 Jan Zoufalý družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání