• 45 44:35
    5:10
    (Vobořil)

Viking TJ Kobylisy - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:10
branky: 5. Marek Čejka, 8. Tomáš Klouda, 13. Vojtěch Karnet, 23. Marek Čejka, 42. Vojtěch Karnet - 3. Lukáš Dubský, 8. Tomáš Dibelka, 8. David Kozelka, 15. Adam Šimek, 15. Michael Řehák, 23. Lukáš Mervart, 24. Adam Šimek, 33. Jan Josef Brychta, 37. Jan Josef Brychta, 45. David Kozelka; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4 + Daniel Havlíček OS:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ? - Vojtěch Žáček ?; po třetinách: 3:5, 1:2, 1:3
45:00 komentář trenéra domácích p. Daniela Havlíčka: Přes porážku náš nejlepší výkon v sezóně. Děkuji soupeři za zápas.
44:35 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #18 Samuel Vobořil (5:10)
42:04 Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:24 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:9
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #69 Vojtěch Karnet, asistoval #46 Ondřej Krejčí (5:9)
36:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #17 Lukáš Dubský (4:9)
32:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:8
23:29 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #6 Adam Kuchynka (4:7)
22:35 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:6
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #68 Tomáš Klouda (4:6)
22:07 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil , asistoval #14 David Martínek (3:6)
22:07 Vyloučen trenér Daniel Havlíček družstva Viking TJ Kobylisy - osobní trest
22:07 Vyloučen hráč #38 Šimon Baldík družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování
17:46 Vyloučen hráč #98 Adam Matoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
14:44 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #3 Michael Řehák, asistoval #49 Adam Šimek (3:5)
14:12 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #17 Lukáš Dubský (3:4)
12:26 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #69 Vojtěch Karnet, asistoval #99 Pavel Procházka (3:3)
07:55 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #9 Jakub Dvořák (2:3)
07:42 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda bez asistence (2:2)
07:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #97 Tomáš Dibelka bez asistence (1:2)
04:36 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #91 Adam Kropík (1:1)
02:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #17 Lukáš Dubský, asistoval #97 Tomáš Dibelka (0:1)
01:29 Vyloučen hráč #81 Martin Zenk družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za špatné střídání