44
  • 44 43:27
    2

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 12:0
branky: 4. Matěj Jambor, 6. Štěpán Vácha, 10. Lukáš Kafka, 14. Matěj Duda, 15. Petr Majer, 20. Lukáš Kafka, 21. Lukáš Kafka, 27. Lukáš Kafka, 30. Jonáš Kulhavý, 34. Matěj Jambor, 35. Matěj Duda, 39. Albert Kulík; rozhodčí: Milan Baloun - Jakub Kubašovský; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Pergler ? - Ondřej Hnátek ?; po třetinách: 5:0, 4:0, 3:0
45:00 komentář trenéra hostů p. Ondřeje Schullera:V utkání byl soupeř od začátku lepší ve všech herních činnostech. Pro nás to byla tvrdá lekce.
45:00 Komentář trenéra domácích - Jan Svoboda :' Konečně utkání, které jsme zvládli od začátku až do konce. Podali jsme velmi solidní výkon, chyběla mi ještě větší koncentrace na produktivitu.Děkuji za utkání.'
43:27 Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
38:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #81 Albert Kulík, asistoval #40 Tomáš Josefovič (12:0)
36:02 Vyloučen hráč #97 Patrik Černý družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za držení
35:33 Vyloučen hráč #81 Albert Kulík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
34:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #1 Karel Pergler (11:0)
33:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Matěj Jambor, asistoval #84 Petr Majer (10:0)
29:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Jonáš Kulhavý bez asistence (9:0)
26:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #81 Albert Kulík (8:0)
21:35 Vyloučen hráč #97 Patrik Černý družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
20:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #84 Petr Majer (7:0)
19:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #4 Matěj Jambor (6:0)
18:17 Vyloučen hráč #84 Petr Majer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
14:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #4 Matěj Jambor (5:0)
13:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Matěj Duda bez asistence (4:0)
09:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #93 David Horký (3:0)
05:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Štěpán Vácha bez asistence (2:0)
04:46 Vyloučen hráč #16 Matěj Duda družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Matěj Jambor, asistoval #48 Lukáš Kafka (1:0)