3:9
    Šimon DENKSTEIN
    (Gabriel)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Viking TJ Kobylisy 3:9
branky: 30. Adam Kopal, 40. Marek Šmíd, 45. Šimon Denkstein - 6. Adam Kropík, 6. Marek Čejka, 7. Adam Kropík, 8. Tomáš Klouda, 9. Tomáš Klouda, 10. Lukáš Procházka, 20. Marek Čejka, 40. Marek Čejka, 43. Tomáš Klouda; rozhodčí: Milan Baloun - Jakub Kubašovský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Buzík ?, Ondřej Hnátek ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 0:6, 1:1, 2:2
45:00 komentář trenéra hostů p. Pavla Vovsa: V první třetině nám tam spadlo skoro všechno, v závěru zápasu jsme trochu polevili. Děkuji soupeři za zápas.
45:00 komentář trenéra domácích p. Ondřeje Schullera:2. třetiny utkání výkon bez nasazení, sebevědomí a hladu po gólech, až v závěru zápasu se tyto faktory začaly zlepšovat, ale to už bylo moc pozdě. Děkujeme za zápas a přejeme hlavně brzké uzdravení hráči Kobylis.
44:47 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:9
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #25 Šimon Denkstein, asistoval #94 Michal Gabriel (3:9)
42:40 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:9
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #87 Marek Čejka (2:9)
39:39 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #33 Marek Šmíd, asistoval #37 Jakub Flek (2:8)
39:23 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:8
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka z trestného střílení (1:8)
35:50 Vyloučen hráč #98 Adam Matoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
29:33 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #78 Adam Kopal, asistoval #33 Marek Šmíd (1:7)
26:20 Vyloučen hráč #52 Vít Komorný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
19:04 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:7
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #52 Vít Komorný (0:7)
16:35 Vyloučen hráč #79 Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
13:17 Vyloučen hráč #13 Daniel Senko družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
09:32 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:6
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #8 Lukáš Procházka, asistoval #87 Marek Čejka (0:6)
09:32 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Ondřej Hnátek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
08:55 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:5
07:24 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #8 Lukáš Procházka (0:4)
06:12 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík bez asistence (0:3)
05:52 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Marek Čejka bez asistence (0:2)
05:02 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #46 Ondřej Krejčí (0:1)